Iryna Koval

Batiste Dry Shampoo Clean and Classic Original

Batiste Dry Shampoo Clean and Classic Original
Batiste Dry Shampoo Clean and Classic Original
Batiste Dry Shampoo Clean and Classic Original
Batiste Dry Shampoo Clean and Classic Original

Що мені особливо подобається у цьому продукті - це його універсальність. Він ідеально підходить для різних типів волосся. Batiste Dry Shampoo має зручний розпилювач, який дозволяє рівномірно розподілити продукт по всьому волоссю без залишку білих слідів. Це особливо важливо, якщо у вас темне волосся. Для мене це знахідка, адже зазвичай інші бренди сухих шампунів залишають жахливі білі сліди, яких важко позбутися.

Крім того, його зручно використовувати навіть у подорожах - він компактний і не вимагає багато часу для використання (є зручні міні-формати). З ним волосся в ідеальному стані будь-де і будь-коли!

Не можу не зауважити його стильний та зручний дизайн у формі балончика, який просто красиво виглядає у ванній кімнаті чи в косметичці.

Як використовувати?

Нанесіть сухий шампунь на волосся на відстані 30 см, потім помасажуйте голову протягом декількох хвилин. Під час масажу шампунь проникає в волосся, абсорбуючи бруд та жир. Після цього розчешіть волосся, і воно знову стане м'яким і чистим та ще й з приємним косметичним ароматом. Саме класичну версію Batiste я використовую в екстрених випадках, коли волосся вже брудне, а от про інші цікаві лайфхаки з сухим шампунем поділюся згодом.

Batiste Dry Shampoo Clean and Classic Original - це справжній рятівник, який дарує свіжість і впевненість у будь-яку мить.

Batiste Dry Shampoo Clean and Classic Original