molena

Мармуровий бальзам від Catrice

Мармуровий бальзам від Catrice

Кілька днів тому розповідала про новинки від Catrice. Серед них був цікавий на вигляд мармуровий бальзам.

Втриматися перед такою красою було важко і я купила відтінок без блискіток 040 - Swirl It, Twirl It. Тестера на нього не було, бачила, що відтінок яскравий, але не думала, що аж настільки.

В чому особливість Marble-licious: це поєднання догляду та кольору з рідким бальзамом для губ. В якості доглядального компонента додана кокосова олія.

Во флакончику поєднання відтінка з доглядом виглядає як мармурова текстура. Але ця краса ненадовго, за 4 використання бальзам став майже однорідним.

Мармуровий бальзам від Catrice
Мармуровий бальзам від Catrice

Marble-licious має негусту консистенцію, гарно наноситься та расподіляєтья завдяки невеликому аплікатору.
За відчуттями це як рідка помада. Має глянцевий блиск, насичений відтінок і на губах виглядає яскравіше, ніж у флакончику. Незвично бачити на собі таку яскравість. Але мені цікавий цей вихід за рамки звичного нюду.

Але якщо хочеться спокійніший відтінок, можна промокнути серветкою, тоді губи виглядають як після тінта.

Все мені подобається в цьому бальзамі, але єдиний нюанс: його доглядові якості перебільшені. Якогось живлення та пом'якшення не відчувається. Тим не менш, за 150 грн це чудовий варіант помади-блиску, я планую купити ще один відтінок з блискітками.