Оліч

Kiko Milano 3D Hydra Lipgloss - відтінок 31

Kiko Milano 3D Hydra Lipgloss - відтінок 31

Насправді відгук мабуть буде коротенький, бо якихось сильних емоцій у мене цей продукт не викликав, можливо за рахунок трошки нудного відтінку.

🟢 величезна палітра кольорів (на мейкапі зараз чогось маленький вібір)

🟢 не тестується на тваринах

🟢 склад більш якісний за дешевші аналогічні блиски (порівнювала з кількома найпопулярнішими), містить доглядові компоненти. На першому місці Polybutene замість парафіноіої олії. Це теж продукт нафтопереробки, але більш безпечний.

🟢 комфортний в носці

🔴 досить висока ціна - приблизно 500 грн,

Мабуть у мене не дуже тягнеться до нього рука, бо все ж хочеться ще й якогось кольору, тож я для себе зараз придумала вихід, спочатку фарбую губи тінтом Benetint, а потім ще зверху блиском, виходить якось яскравіше і краще).

Шимер в блиску дуже-дуже дрібний та делікатний, краще сяє при штучному світлі.

В цілому я думаю що блиск хороший, головне вгадати з відтінком). Взяла б ще якийсь коричневий чи інший цікавий колір.

Додаю склад, бо на мейкапі його чомусь немає:

POLYBUTENE, OCTYLDODECANOL, SILICA DIMETHYL SILYLATE, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, TRIETHYLHEXANOIN, TRIISODECYL TRIMELLITATE, ISOCETYL STEARATE, DIISOSTEARYL MALATE, PHENYLPROPYLDIMETHYLSILOXYSILICATE, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, GLYCERYL BEHENATE/EICOSADIOATE, ELAEIS GUINEENSIS OIL (ELAEIS GUINEENSIS (PALM) OIL), GOSSYPIUM HERBACEUM SEED OIL (GOSSYPIUM HERBACEUM (COTTON) SEED OIL), DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, BIDENS PILOSA EXTRACT, TOCOPHERYL ACETATE, LINUM USITATISSIMUM SEED OIL (LINUM USITATISSIMUM (LINSEED) SEED OIL), ETHYL VANILLIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, TIN OXIDE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, MICA, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, ALUMINUM HYDROXIDE, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, TOCOPHEROL, SILICA. +/- (MAY CONTAIN): CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77491 - CI 77492 (IRON OXIDES), CI 19140 (YELLOW 5 LAKE), CI 15850 (RED 6/ RED 7), CI 42090 (BLUE 1 LAKE), CI 45410 (RED 28 LAKE).

Kiko Milano 3D Hydra Lipgloss - відтінок 31
Kiko Milano 3D Hydra Lipgloss - відтінок 31