Ганночка Тетяна

Maybelline Lifter gloss 21 Gummy bear + свотчі деяких нових відтінків

Maybelline Lifter gloss 21 Gummy bear + свотчі деяких нових відтінків
Maybelline Lifter gloss 21 Gummy bear + свотчі деяких нових відтінків
Maybelline Lifter gloss 21 Gummy bear + свотчі деяких нових відтінків
Maybelline Lifter gloss 21 Gummy bear + свотчі деяких нових відтінків
Maybelline Lifter gloss 21 Gummy bear + свотчі деяких нових відтінків

Не так давно Maybelline випустив нові відтінки блиску для губ із лінійки Lifter Gloss. Я придбала # 21 Gummy bear. Також зробила свотчі деяких інших, можливо комусь знадобиться при виборі.

Maybelline Lifter gloss 21 Gummy bear + свотчі деяких нових відтінків
Maybelline Lifter gloss 21 Gummy bear + свотчі деяких нових відтінків

Флакон має стандартний дизайн, виглядає чудово. Спонж-аплікатор зручний, трошки вигнутий, набирає на себе оптимальну кількість блиску.

Gummy bear - це дуже ніжний світло-рожевий колір, який більш насичено виглядає у флаконі, а на губах лягає напівпрозоро і дає легкий рожевий відтінок.

Блиск в міру густий, не розтікається, має приємну НЕ ЛИПКУ текстуру, максимально комфортно відчувається на губах. Лягає рівномірним шаром, в складочках не збирається, надає губам вологого глянцю. Блискіток він не містить.

Перше, на що звертаєш уваги, коли відкриваєш флакон - це аромат. Він такий насичений і солодкий! Але мені подобається. Віддушка карамельна, немов купа цукерок. Запах хоч і інтенсивний, та мені не набридає і не дратує, бо приторним його назвати не можу.

Також блиск має приємний солодкий смак.

По якості засіб дуже мені сподобався, і його ніжний відтінок теж, хоча в більшій мірі я як раз його брала, щоб використовувати з олівчиком. Разом з ним виходить ну дуже красиве Lip комбо.

Олівець у мене від Bless beauty #10 Cocoa. Доречі, дівчата, хто в пошуках олівця у красивому коричневому і холодному відтінку, то це гарний варіант, при чому бюджетний.

В парі з блиском на мій погляд губи виглядають цікавіше, ніж блиск соло, хоча іноді наношу його і самостійно.

Стійкість у нього середня, він протримається на губах спокійно години 2, після чого глянець поступово стає менш вираженим.

Стан шкіри губ після блиску гарний, вони м'які, дискомфорту немає, можливо завдяки гіалуроновій кислоті, що входить до складу.

Блиск мені сподобався, користуюся із задоволенням.