your_doc_mary

Glow make up

Glow make up

У мене два продукти цієї серіЇ,а саме рідке "скло" для повік та гель тінь для брів.

Зайшла я на коментарі до скла,і побачила багато негативних відгуків. Тому почну спочатку з нього. (Спойлер : купила 2штуки)

💗 Гель представлений в тюбику обʼємом 12мл,дуже зручний, дуже красивий

💗 Зручний аплікатор у вигляді пензлика

💗 Майже без запаху

💗 Консистенція дуже рідкого блиску для губ,точніше між блиском і олією

💗 Несподівано,але заявлено,що він підійде для повік,обличчя та губ (так,підійде)

💗Можеа наносити,як самостійний продукт на повіки чи губи, можна на підложки

💗 По стійкості до 4х годин дуже яскраво,але до вечора залишається,просто трохи менш яскраво

💗 Важливо гарно розтушувати Консилер на повіках,щоб не залягав с складку,бо гель скло це підкреслить більше

💗 Дає сяючий ефект,який видно здалеку та на камеру. Точніше не сяючий,а саме ось ефект рідкого скла

💗 Я купила один,і на наступний день ще один про запас,бо мені дуже подобається

Я купляла за 170-190 грн

Зараз ціна на сайті 85,тому прям від душі рекомендую 🩷

Фото обох продуктів при денному та штучному світлі

Glow make up
Glow make up

Другий продукт з серії Utopia

Здається,що в них є ще прозорий гель,але не впевнена.

У мене сяючий гель тінт у відтінку 401 blonde

💗 Круте пакування

💗 На щіточки набирається потрібна кількість продукту,але на початку я завжди маю звичку протирати щіточки

💗 Він 3/1,і виступає легким красивим тінтом з ефектом сіяння,що незвично для брів,але прикольно

💗 Фіксує брови добре,але не намертво. Але для мене це плюс,бо виглядає більш природньо

💗 Для мене він майже на кожен день

Реуомендувати можу,і відгуки на нього всі 5зірок ✨

Ціна 🔥

Ще фото ☺️

Нанесла багато,щоб показати блиск. Відео при штучному освітленні

До речі,по щиточці тінту для брів додам,що у мене є від Maybelline,навіть,два відтінки були,але щіточки не зайшли. Ця вона така довга,тоненька й класна

Я не вмію фарбуватися чимось яскравим,підложками,глітером,робити димки. Але й в роботі в стоматології,і зараз в психологіЇ має для мене певний дрес код,тому я прям люблю все лайт,підкреслити достоїнства✨