Mandarinka

Блиск для збільшення об'єму губ Wonder Booster - Peach cloud

Блиск для збільшення об'єму губ Wonder Booster - Peach cloud

Блиск, який мені подарували, став справжньою несподіванкою, оскільки я не знала про його ефект заздалегідь. Пройдемося по основним моментам, на що варто звернути увагу.

Аплікатор дуже зручний та м'який, однак він трохи прогинається, коли цього не потрібно. Наносити блиск на губи легко та комфортно.

Блиск для збільшення об'єму губ Wonder Booster - Peach cloud
Блиск для збільшення об'єму губ Wonder Booster - Peach cloud
Блиск для збільшення об'єму губ Wonder Booster - Peach cloud

Колір - дуже ніжний, "Peach cloud", і насправді має легкий рожевий відтінок, але не настільки насичений, як очікувалося. У флакончику він більше схожий на ніжно-персиковий.

Після нанесення протягом перших 20 хвилин відчувається приємне ментолове пощипування. Проте, взимку, виходячи одразу на вулицю, може бути досить холодно, особливо якщо дме вітер, тоді воно може трохи проникати через блиск.

Слід відзначити, що блиск має певну липкість, що відзначали і багато інших користувачів. Він, здається, трохи "важкий" і притягує волосся, що може бути незручно.

З візуальної точки зору, цей відтінок додає губам більше світла та приємний блиск.

Щодо збільшення об’єму губ, радикального ефекту я не помітила, але на фото чітко видно невелике підвищення об’єму. Однак я не розраховувала на щось більше, враховуючи, що це, насамперед, блиск.

Блиск для губ Wonder Booster має зручний аплікатор, ніжний колір та приємне ментолове пощипування при нанесенні. Він визуально збільшує об'єм губ, але має підвищену липкість і може відчуватися "важким". Відтінок візуально висвітлює губи і надає яскравий блиск.