LiliRos

Огляд гелю для душу від Сістерс

Огляд гелю для душу від Сістерс

Енного дня, енного місяця, 2023 року

С: Алюо-ооо

Протяжним й глухим , як гудіння сови, в трубці почувся голос сестри.

Добрідеее-е-ееень🦉 а я тобі подарунок відправила. Отримаєш, поюзаєш.

Я: Добрий)) ок, я тебе наберу пізніше, на тренування біжу

Тиждень потому, того ж 2023 року

Я: Привітулі. Ні ну ти ж така молодець, я його спробувала і непогано непогано...

Причмокнувши губами, видаю з себе неабиякого поціновувача вишуканих спа засобів.

Аромат такий, наче в пляшку окрім геля ще влили 50 мл парфумів.

- Делішес

Вирвалося з язика, бо перегляд Гарі потера в оригіналі все ж таки закарбувався на підкорку.🤣

С: не знаю, мене він сушить! Я не можу ним користуватися. От тільки видавлю з пляшки, нанесу, шкіра така суха стає, поморшкувата й ще й пече.

Пригніченим голосом, наче її зараз відправлять на город сапувати, вичавила з себе сестра.

Я: як так? в мене все ок. Налила те молочко на руки, розтерла між долонями, насолоджуючись ароматом і все... помила себе) й нічого не пече.

Огляд гелю для душу від Сістерс

С: в смислі ти його ? .. миєшся ним? То ж Боді люш-еее-еен, я брала люшен нам.

Я: Боді не люшен то, а гель ,яким митися треба. В душі. 😹

С: зачекай, ти хочеш сказати, що цілий тиждень я мазала його на себе?

Це було сказано з такою задумливістю, ніби моя сестра щойно відкрила нову галактику, а потім виявилося , що то бліді розводи на склі..

В слухавці почулися гучні слонячі гупання. Цокання баночок і протяжний скрежет у динаміку. а потім пронизливий "Фааакк-к-к-к"

С: мене підставили! Я хотіла пахнуть духами на тілі, а тепер прийдеться їм митися...

Вердикт: перед вживанням читати етикетки😅

Щодо мене. Гель дійсно цікавий, особливо його молочна текстура. Це як молочко для вмивання, тільки вмивання всього тіла.

Аромат пЬОрфект, хоч і дуже дуже насичений. Після душу він же залишається на шкірі. "Боді не люшен" шкіру не сушить, якщо що💕

LiliRos
2
Підписники
0