LiliRos

Спрей з грибами або як дві глухуваті обговорювали свої покупки:)

Спрей з грибами або як дві глухуваті обговорювали свої покупки:)

- альо, альо, чуєш?

захеканим голосом промовляла Оксана, намагаючись перекричати невгамовний трафік вздовж узбіччя однієї з київських доріг

- ти мене чуєш? я ж його купила, отой спрей з грибами.

В моїй голові в той момент, наче зорепадом, промайнуло з сотню думок.🐱 Я ж не могла пропустити той факт, що з'явився на ринку спрей да ще й з грибами! Це може з печерицями... ну а що, чи то білими, їх то тьма в лісах, а може з лисичками? 😅 Кажуть вони дуже цінні в лікування, то й у косметиці також, мабуть.

Я: я тебе не розумію, про які такі гриби говориш? білі? спрей з білими грибами))) вибач, чесно, можеш конкретніше)

- та тю, ти😅

в трубці почувся надривний гортанний сміх і носове хрюкання.

- ну той, що в тебе, з отим грибом дорогим!!

Минулого літа.

Знаєте, коли на вулиці припікає, а шкіра перетворюється на поморщену землю,як то в період засухи у африканських країнах, коли тріщини сягають коліна))) так і у мене.

Рятуйте.

Зсихаємося😅

Ця покупка наче не емоційна, наче продумана. 😅 ну, як завжди буває у дівчат. Але як не крути з'явився в мене спрей з трюфелем.

Плюс, такий жирний та вагомий - ти вже не висихаєш чи не зсихаєшся😅

Спрей кочував то в сумочках, то в рюкзаках, але був весь час зі мною. При таких постійних щоденних подорожах по місту, його вміст випаровувався, як пролита вода на розпечений асфальт. Швидко. Безповоротно.

За літо пішла не одна пляшечка. Кожен "пшик" спрею, як ковток повітря, свіжого й ароматного. Хотілося ще й ще. Бо відчуття пружності шкірі найприємніше, що відчуваєш.

-----------------------------------------------------

Підводимо риску під нашим твором на вільну тему.

Спрейчиком задоволена.

Він виконує свої функції. Але занадто дорого, бо перші 50 мл коштувало мені 620 чи 640 рн. А таких банок треба не одну й не 5 )) їх треба дочортиків.

Цього літа буду шукати альтернативу. Щоб ціна.якість, звісно😅

LiliRos
1
Підписники
0