Вікторія Громова

Celimax Dual Barrier Boosting Serum& Celimax Dual Barrier Skin Wearable Cream

Celimax Dual Barrier Boosting Serum& Celimax Dual Barrier Skin Wearable Cream

Спробувавши багато чого з доглядової корейської косметики, можу сказати що для мене бренд Celimax, це топ, і якщо сказали б обрати лише один, я б обрала саме його.

Саме вся ця лінійка, сірого кольору, націлена на захист, відновлення та зміцнення барʼєру шкіри. Зазначено, що вона для чутливої та подразненої шкіри, але в мене не така, та засобами я користуюсь, з превеликим задоволенням. Вона підійде абсолютно любому типу шкіри.

У складі все саме необхідне: кераміди, пептиди, пантенол та інші компоненти.

Сироватка з помпою, що добре видає необхідну кількість засобу. Консистенція молочна, або рідкого крема. Дуже добре зволожує, відновлює, захищає. Залишає шкіру шовковою та приємною на дотик. З мінусів, 30 мл, досить швидко закінчується(або я її просто так люблю, що користуюсь постійно❤️).

Крем (окрім компонентів вище) ще і на ламелярній емульсії, завдяки чому, незважаючи на свою плотну текстуру, рівномірно вбирається, не залишає жирності або плівки.

Я не завжди користуюсь ними в тандемі. Іноді мені одного з засобів абсолютно достатньо.

Помітила, що саме ця лінія не завжди, і не всюди є в магазинах. А даремно. Я раджу її кожній красуні🫶🏻.

Я буду купляти ці засоби постіно, хочу ще клінсер та тонер з цієї лінійки👍

Celimax Dual Barrier Boosting Serum& Celimax Dual Barrier Skin Wearable Cream
Celimax Dual Barrier Boosting Serum& Celimax Dual Barrier Skin Wearable Cream
Celimax Dual Barrier Boosting Serum& Celimax Dual Barrier Skin Wearable Cream