Iryna Koval

Batiste Dry Shampoo Heavenly Volume

Batiste Dry Shampoo Heavenly Volume
Batiste Dry Shampoo Heavenly Volume

Сухі шампуні для мене - це невід'ємна частина догляду за волоссям, особливо Batiste, які я вважаю найкращими.

Якщо для очищення жирного волосся я використовую звичайну оригінальну серію, то з серією Volume у мене є декілька лайфхаків.

Дательний відгук на Batiste Dry Shampoo Clean and Classic Original: https://club.makeup.com.ua/post/30593/

Загалом ця серія має багато відмінностей, наприклад навіть розпилювач має інший вигляд, але головне - це дія, Volume дійсно надає об’єм та гарно структурує волосся.

Цей продукт звичайно можна використовувати як звичайний сухий шампунь на брудне волосся і він буде працювати, але мені подобається використовувати його трішки по іншому.

Мої поради використання Batiste Dry Shampoo Heavenly Volume:

Спробуйте наносити шампунь на чисте майже сухе волосся в кінцевому етапі укладання, а потім продути його феном або ще краще - вкласти волосся на браш. Це дозволить досягти максимального об'єму і легкої фіксації. Я гарантую, що такий об'єм буде з вами протягом усього дня. Крім того, такий метод допомагає зберегти волосся довше чистими.

Batiste Dry Shampoo Heavenly Volume - це ідеальне рішення не лише для очищення волосся, але й відмінний засіб для стайлінгу. Придбавши цей продукт, ми отримуємо багатофункціональний та ефективний засіб.

Batiste Dry Shampoo Heavenly Volume
Batiste Dry Shampoo Heavenly Volume