Mila Masiukova

"Копієчний" бальзам, після якого перукарі хвалять моє волосся :)

"Копієчний" бальзам, після якого перукарі хвалять моє волосся :)

Загалом вважаю серію Elseve від Loreal дуже крутою. Як мінімум, це мій 2-й улюблений бальзам з цієї серії і купую я його вже не вперше.

Вартість бальзаму ну дуже бюджетна, як на його ефективність, фото волосся додам нижче.

Звісно, цей бальзам з силіконами і склад, швидше за все, не дуже екологічний. Але тільки бальзами з силіконами так круто розгладжують волосся. Цей реально кращий за велику кількість дорогих бальзамів з мідл-сегменту.

"Копієчний" бальзам, після якого перукарі хвалять моє волосся :)

Почну з аромату - він косметично-квітковий. Трішки залишається на волоссі, але не дратує. На мою думку - дуже приємний.

Колір - ніжно-фіолетовий.

Я наношу його буквально на 1-2 хвилинки після миття голови шампунем. Також 1-2 рази в тиждень я використовую маски для волосся (про них обов'язково розповім пізніше) та наношу його після змивання масок.

Мені дуже подобається результат - волосся гладке, легко розчісується, має гарний блиск на сонці. Ідеальний ефект виходить в тандемі з моїм улюбленим шампунем - https://club.makeup.com.ua/post/28190/

Про те, що перукарі хвалять моє волосся - не жарт, це дійсно так. Навіть не хочуть зайві 5 см підстригати та інколи це аж бісить :)

Головне - стабільний та правильний догляд і не обов'язково дороговартісний.