Брендова лихоманка: продовжуємо курс на Kiko Milano
Дівчатка, готуйтесь читати ще багато від мене саме про продукти цього бренду:) Так, в нього є і провальні б’юті-штуки, але в цілому я з впевненістю можу сказати: Kiko – це рівень. Сьогодні поговоримо про рум’яна…
Напевно, абсолютно кожна красуня починала знайомство з цим брендом через його “зовнішність”:) Італійці продумали тут все: мінімалізм і розкіш, стиль і колоритність… А ще я обожнюю їхні лімітовані колекції, які бренд випускає щосезону або кожних півроку. Різдвяні, до Дня усіх закоханих, присвячені окремим регіонам Італії – Kiko дійсно знають, на що поведуться люди:)