Alyona Fedyk

Брендова лихоманка: продовжуємо курс на Kiko Milano

Брендова лихоманка: продовжуємо курс на Kiko Milano

Напевно, абсолютно кожна красуня починала знайомство з цим брендом через його “зовнішність”:) Італійці продумали тут все: мінімалізм і розкіш, стиль і колоритність… А ще я обожнюю їхні лімітовані колекції, які бренд випускає щосезону або кожних півроку. Різдвяні, до Дня усіх закоханих, присвячені окремим регіонам Італії – Kiko дійсно знають, на що поведуться люди:)

Брендова лихоманка: продовжуємо курс на Kiko Milano

Раніше я писала про найвідоміший продукт Кіко – блиски. Ось тут можете почитати та подивитись свотчі https://club.makeup.com.ua/post/747/. Ну а зараз про рум’яна Kiko Milano:) Вони дуже класно “впишуться” в повсякденний і святковий лук. Цей красивий футляр зі мною вже років 5, і, здавалось би, вже пора змінити “пластинку”, але навіщо, якщо вони реально досі гарно пахнуть, мають круті властивості та не викликають подразнення?) Дівчатка, ці рум’яна вічні! Це при тому, що юзаю їх я практично щодня. Ледь не забула, рум’яхи некомедогенні та протестовані дерматологічно.

Бренд заявляє про 10 відтінків – матові та сяйливі. Мій відтінок називається Warm Mauve і нумерований ювілейним 10-м. Колір, як на мене, дуже універсальний, і більше холодний, ніж теплий. Щось середнє між рожевим та персиковим. Я можу сказати, що він абсолютно матовий.

Текстура доволі пігментована, тому для природного ефекту набирайте на пензлик зовсім трішки рум’ян. Вони лягають рівномірно та дуже ніжною вуаллю. Жодні рум’яна з моєї особистої колекції не мають такої дисципліни, як ці.

Виробник заявляє “до 12 годин”, я кажу "більше")) Вони НЕ водостійкі, але якимось чином тримаються на шкірі дуже довго.

Ви лишень подивіться на цього красунчика! Легкий магнітний футляр металічного кольору з вбудованим дзеркальцем. Він дуже компактний! Зверху вигравіруваний логотип, зі сторони відкривання теж дрібний напис Kiko. Пензлик в наборі не йде, але, як на мене, це люксовий рівень. Особисто я ніколи не використовую ці маленькі пласкі пензлики, що йдуть у рум’янах, тому не дуже засмучуюсь.

  • TALC, LAUROYL LYSINE, POLYMETHYL METHACRYLATE, MICA, DIMETHICONOL STEARATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DIMETHICONE,TRIMETHYLSILOXYSILICATE, CAPRYLYL GLYCOL, ALUMINUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL, MAGNESIUM MYRISTATE, HEXYLENE GLYCOL, DIMETHICONE CROSSPOLYMER. +/- (MAY CONTAIN): CI 15850 (RED 7), CI 19140 (YELLOW 5 LAKE), CI 77491 - CI 77499 (IRON OXIDES), CI 77007 (ULTRAMARINES), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE)

Красунечки, якщо ви користувались цими рум’янами, то скажіть, які ваші враження:)