Кузя Ю-а

Догляд від LUM

Догляд від LUM

Все. Я мушу признатись, я повністю довіряю лиш лікарям. Іх думка для мене є важливою. І для волосся є також лікар. Лікар-трихолог. І зрештою, коли я захотіла подбати про себе (а волосся та його краса сильно впливає на самооцінк), я почала шукати справжню майстриню своєї справи. І дивом натрапила на бренд Lum. Бренд, що створив лікар. Лікар, що знає про волосся все і більше.

Наталія Вєтрова - лице і власник бренду. Чому зупиняюсь на її імені, бо цей лікар створила гайди по різним темам. До прикладу, одна з цікавих для всіх "5 звичок, які допоможуть мити волосся рідше та залишати волосся чистим більш тривало". Зацікавила? Я теж зацікавилась, тому і мій вибір пав на цей бренд.

Якби ці консультації не були онлайн, мене б напевно спинило щось. Але, консультацію бренд надає онлайн та підбирає схему, догляд та засоби для вас не виходячи з дому :)

Обрали з лікарем повний комплекс, що складається з шампуню, бальзама та маски. Звісно, що коли береш комплекс від одного бренду, результат буде ефективнішим. Адже кожен продукт доповнює один одного та максимізує всі свої можливості.

Що я почула для себе:

Мити треба волосся методом зворотнього миття 🤩

Саме для в'юнкого, сухого волосся радять використовувати метод зворотнього миття :

📌 наносимо маску на сухе волосся, далі одягаємо шапочку або рушник та добре прогріваємо феном.

📌 Залишаємо на 30-40 хв

📌 Змиваємо шампунем двічі

📌 Наносимо бальзам на 3-5 хв

Так робимо десять миттів голови підряд 🥰

Потім можна перейти на звичайне використання:

📌 шампунь та бальзам

📌 використовуємо під час кожного миття, а маску 1 раз на тиждень замість бальзаму 🫶

(Бальзам на декілька хвилин, а маску на 30-40💙)

Абсолютно інший підхід, який я вже використовую деякий час!

І знаєте що? Він працює! Спочатку мені було дивно робити навпаки і маску спочатку, але тепер я бачу ефект!

Волосся поновило блиск, згадало про легкість та слухняність!

Аромат - парфумований і багатий. Не квітковість, а щось професійне. Відчуття дорого-багато. Аромат на волоссі тримається довго. Обожнюю це 💕

Текстури густі та засоби економні. На баночках милий детейлінг у вигляді яскравих наліпок згадок, що і скільки тримати. Це дуже зручно ❤️ Виправдовують кожну гривню в ціні. І це про професійний догляд за медичними вказівками.

Радити буду? - Так!

Радити писати за консультацію лікарю-власниці бренду? - Авжеш!

Волосся живе і здорове! Я вже забула за стан волосся після фарбування 🫶

А як вам мій результат?

Дякую 💕

Догляд від LUM
Догляд від LUM