Spodobaieva Maryna

Бальзами для губ

Бальзами для губ

Нехай пробачають мене фанати Carmex та EOS, хоча раніше дуже подобались і задоволення користуватись, Carmex для мене змінився . EOS думаю ще буду купувати в них дуже цікаві віддушки.

Сьогодні про бальзами, які я повторювала більше 3-х разів.

Frudia Hydrating Blueberry Honey Lip Balm

Це напевно вже пʼятий бальзам, головне не беріть з червоною кришечкою, він пече.

Дуже швидко зволожує, захищає, за ніч загоює тріщини та усуває сухість. Неймовірно стильний дизайн, ніжна текстура не залишає липкості чи відчуття плівки . Виглядає максимально природно без вираженого блиску. Має приємний аромат чорниці, така віддушка була в бальзамах Oriflame, тут вона менш насичена.

В складі є екстракт меду та чорниці він живить і захищає шкіру, а також рослинний колаген.

Склад: MINERAL OIL, PETROLATUM, MICROCRYSTALLINE WAX, HYDROGENATED CASTOR OIL DIMER DILINOLEATE, PARAFFIN, BEESWAX, DIISOSTEARYL MALATE, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, SILICA DIMETHYL SILYLATE, GLYCERYL CAPRYLATE, BUTYLENE/ETHYLENE/STYRENE COPOLYMER, ETHYLENE/PROPYLENE/STYRENE COPOLYMER, WATER, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, BUTYLENE GLYCOL, HYDROLYZED COLLAGEN, PRUNUS ARMENIACA (APRICOT) KERNEL OIL, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL, 1,2-HEXANEDIOL, RIBES NIGRUM (BLACK CURRANT) LEAF EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, VACCINIUM ANGUSTIFOLIUM (BLUEBERRY) FRUIT EXTRACT, CITRUS PARADISI (GRAPEFRUIT) SEED OIL, HONEY EXTRACT, MANGIFERA INDICA (MANGO) SEED OIL, PUNICA GRANATUM SEED OIL, SOLANUM LYCOPERSICUM (TOMATO) SEED OIL, ANEMARRHENA ASPHODELOIDES ROOT EXTRACT, TOCOPHEROL, PHENOXYETHANOL, FRAGRANCE.

Born Lippy Raspberry

Моє дуже давне кохання, треба зробити окремий допис про бренд The Body Shop.

Бальзам на основі натуральних компонентів, активно діє завдяки бджолиному воску. Зволожує, захищає, а також запобігає появі лущень та тріщин.

Дуже подобається накопичувальний ефект, краще працює ніж їхні масла для губ.

Має максимально ніжний рожевий відтінок, дає приємне здорове сяйво на губах. Віддушка тут в стилі дитячої малини в одному напрямку з «Маленькая фея», дуже подобається.

Склад: RICINUS COMMUNIS, LANOLIN, POLYGLYCERYL-3 BEESWAX, AROMA, CERA ALBA, HYDROGENATED CASTOR OIL, SILICA, BENZYL BENZOATE, TOCOPHERYL ACETATE, CARTHAMUS TINCTORIUS, AMMONIUM GLYCYRRHIZATE, RUBUS IDAEUS, TOCOPHEROL, CI 15850, CI 77891, CI 19140.

Бальзами для губ
Бальзами для губ
Бальзами для губ
Бальзами для губ
Бальзами для губ