wowmom

Сухі губи? До побачення! Бо тепер в мене є чудове суфле від Dott

Сухі губи? До побачення! Бо тепер в мене є чудове суфле від Dott

Привіт, красуні!

Я одна із тих людей, у яких постійно щось сохне: руки, обличчя, квіти на підвіконні...і губи. Губи, то взагалі моя біда, бо якщо я, Боже збав, не нанесу якийсь поживний бальзам на ніч, то вранці мене будуть чекати тріщини і кірочки. Приємного в цьому мало, тому різні доглядові штуки для губ - завжди є в моєму домі.

І український бренд Dott, напевно, відчув мою проблему, тому вислав на тестування ось такий милий бальзамчик. Точніше, не бальзам, а суфле для губ. Такий формат я пробую вперше, бо раніше я використовувала або олійки для губ, або класичні бальзами в формі помади.

Сухі губи? До побачення! Бо тепер в мене є чудове суфле від Dott

В складі багато масел та рослинних компонентів, що, звичайно, не може не радувати.

Вага суфле цілих 15 грам, а це означає, що вистачить його надовго. Сподіваюсь, я таки зможу насолоджуватися його властивостями до останньої краплі, і бальзам не зіпсується.

Суфле знаходиться в маленькій жестяній баночці, яка чомусь мені нагадує "Зірочку". Досить милий дизайн, я вам скажу.

Воно має ніжний персиковий колір, та легеньку віддушку. Не скажу, що пахне грейпфрутом, але близько.
Я відчуваю якусь хімозну нотку в ароматі, проте вона не дратує. Присмаку на губах суфле не залишає ніякого.

Щоб не лазити пальцями в цю банку, в комплекті йде маленький силіконовий інструмент для нанесення. Це зручно, і, напевно, гігієнічно, але він постійно в мене кудись дівається. То впаде, і я його не побачу, то закотиться. Але від мене не втечеш:-)

Я зазвичай стежу за шкірою губ, але буває, що з'являються шелушіння, як зараз. І ось тоді на допомогу приходить суфле Dott.

Воно не жирне, не липке, і не дає сильного глянцю. Так, шкіра губ сяюча, проте не блистить, як млинець.

Суфле чудово розгладжує і зволожує. Воно діє тут і зараз, як екстрена допомога.

Через формат "банки", я не ношу його з собою в сумочці, а використовую в якості нічної маски.

І тоді зранку я отримую губи без тріщин та шелушінь.

Тож якщо ви шукаєте гарний бальзам, з приємним ароматом, та бажаєте підтримати українського виробника, зверніть увагу на Dott. Думаю, ви не розчаруєтесь.

Дякую за увагу 😘