Demchenko Alina

Чарівна баночка для губ Dott Essential care

Чарівна баночка для губ Dott Essential care
Чарівна баночка для губ Dott Essential care
Чарівна баночка для губ Dott Essential care
Чарівна баночка для губ Dott Essential care

Як володар сухих губ, я завжди запасаюсь засобами для зволоження цієї ділянки. В мене вже невеличка колекція гарних і не дуже, засобів, які мені допомагають не перетворитися на кривавого Джокера. Нещодавним поповненням "губної аптечки" став ось такий естетичний і стильний бальзам від Українського бренду Dott. Всі бачили в стрічках великий бум на шоколадний і ароматний пудинг, який заполонив наші серця. Але на зміну солоденького, приходять кисленькі ноти. Тож самий час вам познайомитись з моїм Грейпфрутовим Суфле.

З цим брендом я знайомлюсь вперше. Передивляючи стрічку, я бачила всі ці стильні пакування, які кричали про якість і красу. І пакування цього бальзаму не стало виключенням. Маленька металева баночка, була поміщена в білу коробочку, з напівглянцевими написами, яки утворювали коло. Я обожнюю такі рішення в дизайні і цей шрифтовий дизнай. Вони не погано так ПОГРАЛИ ЗІ ШРИФТАМИ ( жарт оцінять лише дизайнери, знайдуть і змусять правки замість них робити😂) .

Мінімалістична баночка у білому кольорі, одразу здалась такою милою. Але є один нюанс. ВОНА ЛЮФТИЛА. Кришка спадала з банки і це не аби як підпортило моє враження. Але декілька спроб і я вже піджала ту кришку, тож тепер вона легко закручується і відкручується.

У комплект с засобом йде милий і доволі функціоналиний аплікатор. Я не люблю такі штуки, бо зазвичай вони супер незручні, але цей виявився гарним. Буду ним ще і Кармекс наносити. Взагалі така штука-це супер зручно і гігієнічно, бо не треба лізти туди пальцями, коли знаходишься поза домом.

Як ви зрозуміли, тут повністю грейпфрутовий. Хоча при першому розкритю, він мені не сподобався через конценцентрацію, але потім підвивітрився. Аромат трошки відчувається на губах, але супер приємно і не критично.

ТОЖ ДАВАЙТЕ ВЖЕ ПРО САМ ПРОДУКТ. Він має ЗВИЧАЙНУ текстуру бальзаму, тож назвати його суфле в мене не повертається язик. Але це не погано: текстура легка, поживна і наноситься тонесеньким шаром. Вона розтікається по губам, наче олія, але при тому не відчувається взагалі. Губи швидко поглинають засіб і на місце "сухарів" приходять супер гарні губки, які хочеться цілувати. Губи ще довго залишаються зволоженими і м'якими, при тому що ефект наступає доволі швидко. Доречі, якщо нанести засобу за багато - він не утворює білої смужки, не втікає з губ, а виглядає немов гарний декоративний продукт. Шкіра дихає, виглядає супер гарно і на довго зволожена - ідеальна комбінація і ідеальна база для декоративних засобів.

Не дивлячись на маленькі мінуси, наше знайомство з брендом виявилось все ж таки гарним і данним бальзамом я задоволена на всі 98%. 15грам мені вистачить доволі на довго, а з цією текстурою, яка подібна батеру , я в цьому вевненна на всі 100!

Чарівна баночка для губ Dott Essential care
Чарівна баночка для губ Dott Essential care
Чарівна баночка для губ Dott Essential care
Чарівна баночка для губ Dott Essential care
Чарівна баночка для губ Dott Essential care