danabeauty

Giorgio Armani Si Passione Eclat

Giorgio Armani Si Passione Eclat

Вітаю, красунечки💗
Хочу поділитися враженнями від аромату, що отримала у подарунок за участь у челенджі #beautyplan2024 👉🏻
https://club.makeup.com.ua/looks/29269/

При першому розпиленні мені здалося, що аромат зовсім не мій. Він здався різким, надто свіжим та незрозумілим.
Дала йому відпочити, а потім, у нас зав'язалося кохання..

Giorgio Armani Si Passione Eclat

Аромат 2022 року
Тип аромату: квіткові, фруктові, шипрові
Початкова нота: Апельсин, Бергамот, Чорна смородина
Нота серця: Дамаська троянда, Троянда центифолія
Кінцева нота: Бурбонська ваніль, Білий мускус

На старті відчувається свіжість бергамоту та солодкість сонячного, соковитого апельсину. Насичений, гучний.
Цитрус досить швидко стихає і на заміну йому розкривається чорна смородина. Відчуття, ніби ви відпочиваєте біля зрілого кущика смачної смородини, а вітер ніжно розносить аромат ягоди.
У серці аромату - приємна роза. Хоча я не дуже люблю розу у парфумах, але тут вона звучить легко, тепло та неймовірно.
Роза, переплітаючись зі стиглою смородиною, звучить так квітково-ягідно та гучно, що аромат чують усі навколо.
У базі відчувається легка нотка ванілі, та все та ж смородинова солодкість😍

Аромат шлейфовий, насичений, в міру солодкий. Це зовсім не квітково-ягідний "компотик".
Стійкість - середня, 5-6 годин на шкірі, на одязі довше


Si Passione Eclat - аромат впевненості, сексуальності та рішучості, з ним не можна відчувати себе інакше
Аромат перевершив усі мої очікування, він зовсім не такий, яким я його собі намалювала, він краще😍
Його я ще обов'язково повторю)

А ви знайомі з лінійкою Si від Giorgio Armani?❤️