Milans

Зрадник на поличці

Зрадник на поличці

Я знайшла зрадника серед своїх улюблених засобів в догляді для обличчя 🥺 звісно я рада що виявила це, проте мені трохи сумно 😭

Я обожнюю аромат, та формулу лінійки Physiological Cleansing, від La Roche-Posay.

Питання- тоніку, міцилярки та пінки для вмивання в мене вірішувалось всією серією від La Roche-Posay. Згодом я зрозуміла що потрібно щось змінювати, бо якось непомітно на обличчі почали зʼявлятися якісь сліди подразнення, дуже міні-малесенькі прищіки, та почервоніння. Я загалом списувала все на клімат, вологість та тому подібні речі. Але виключила повністю з рутини очищення засоби від La Roche-Posay. І через місяць приблизно я не повірила своїм очам. Поступово всі ці неприємні моменти зникли. Я на радостях подумала що можно повернути пінку та міцелярку. Я ж всеодно це змиваю водою, то напевно зрадник був тонік «Заспокійливий тонік для обличчя

La Roche-Posay Physiological Soothing Lotion», і ось пройшло декілька тижнів та на обличчі знов почали зявлятися почервоніння в деяких місцях. Так це не помітно, проте воно є. Тож як би сумно мені не було, а з La Roche-Posay довелось розпрощатися, хоча роки проведень з ним було чудові 😩

Навіть колись робила відео на цю пінку 😔

https://club.makeup.com.ua/looks/4078/