Олена В

Сироватка для посічених кінчиків La'dor Keratin Power Glue

Сироватка для посічених кінчиків La'dor Keratin Power Glue

Призначення:відновлення, від посічення волосся, для блиску, живлення, зволоження
Час застосування:універсальний
Стать:для жінок
Класифікація:професійна
Тип волосся:ламке, сухе, тонке
Країна ТМ:Корея
Зроблено в:Корея
Об'єм:15g

Ось і я повелась на ці красиві слова про відновлення,живлення,зволоження. Але..але..😂

Більше не повторю цю покупочку.

Я мілірована блонда. І це означає, що волосся сухувате. Я багато чого використовую в догляді (олійки іноді,масочки іт.п)тому моє волосся ще нічого. У всякому разі мій перукар каже,що моє волосся нормально виглядає і ніколи не "втюхує" мені додаткові процедури.

Але я все ж вважаю кінчики сухуватими. Тому ще влітку вирішила купити це засіб. А раптом? 😂

Про сироватку

Консистенція: кремова, середньої щільності як на мене. Білого кольору.

Аромат: якийсь трохи хімозний, кислим яблуком пахне. Але аромат-це найменша проблема.

Сироватка для посічених кінчиків La'dor Keratin Power Glue

Що обіцяє виробник?

Есенція La`dor «Кератинова сила» наче клей, відновлює посічені кінчики. Він згладжує кератинові лусочки, тому пасма стають гладкими та шовковистими. В основі есенції — кератин, дія якого доповнюється колагеном, олією насіння моринги, фільтратом слизу равлика.

  • Зволожує волосся на 24 години.
  • Відновлює структуру.
  • Не потребує змивання.

Склад.

Water, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Propylene Glycol, Cetearyl, Alcohol, Glycerin, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Hydroxyethylurea, Cetrimonium Chloride, Hydrolyzed Keratin, Moringa Oleifera Seed Oil, Tocopherol, Hydrolyzed, Collagen, Snail Secretion Filtrate, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, Sodium Dehydroacetate, Fragrance.

Як користуватися

Нанесіть на посічені вологі кінчики і розчешіть рідким гребенем. Не змивайте засіб!

Що я по факту отримала:

Склеєні і як сосульки кінчики. При чому я наносила і мало, і більше. Все одно-злипші кінчики. Волосся зразу ж брудне і не свіже після нанесення. Ще при цьому стає як проволока: жорстке.

А на наступний день наче ще і кульбабовість додається. Не дарма фотку додала таку. Волосся як у цієї рослинки.

Не знаю, чи захищає цей засіб від нагрівань і прасочок/фенів. Він робить моє волосся непрезентабельним, це уж точно!

Звичайно є дуже круті відгуки на цей засіб. І я впевнена, що багатьом підходить. Мені просто не підійшло і не пощастило. Тому щира порада: хоч засіб і не дуже дорогий, купуйте на пробу зовсі маленьку дозу))).

А краще частіше підрізайте кінчики!

Ось такий антивідгук вийшов.😁

Дякую що читаєте!