Маска для волосся від KayPro яку я дуже хотіла, а тепер не можу дочекатись щоб викинути

Маска для волосся від KayPro яку я дуже хотіла, а тепер не можу дочекатись щоб викинути

Маска знаходиться у симпатичній синій баночці з товтого пластику, у мене в обьємі 500 мл (добре що не взяла 1000).

Консистенція густа, дуже силіконова, білого кольору. Маска гарно розприділяється по волоссю, не впитується волоссям, а огортає його завдяки силіконам.

Маску треба нанести на всю довжину волосся і тримати 5 хвилин, потім змити водою. Змивається маска добре, без проблем.

Маска для волосся від KayPro яку я дуже хотіла, а тепер не можу дочекатись щоб викинути

У мене хвилясте, пористе волосся, нефарбоване і по відгукам, і по опису я вирішила що продукт мені ідеально підійде, але на жаль дива не сталося.

Виробник заявляє, що маска слугує для живлення та відновлення пошкодженого волосся. Я придбала маску бо сподівалась, що вона приборкає моє пористе волосся і зробить його більш гладким та шовковистим.

З моїм волоссям маска не робить взагалі нічого, хоча використовувала я її регулярно 1-2 рази на тиждень.

Але це не саме прикре, що є в цій масці, найжахливіше це запах. Він ну дуууже сильний, важкий і приторний. Нагадує якісь східні, солодкі аромати змішані з чимось хімічним. Точно зайде не всім, ще й залишається на волоссі. Для мене кожне нанесення було як тортура саме через спцифічний запах, а коли й на виході не отримуєш ніякий результат взагалі грусть, тоска.

Склад теж не дуже радує, зволожуючі компоненти десь в хвості, а от силікони на початку.

Маску точно більше не куплю, поки що повернусь до своєї улюбленної Brelil Numero