Alina🍒

#ihaveno

#ihaveno

Начитавшись дописів, захотілося і мені порозмірковувати, чого ж немає у моїй косметичці і догляді🧐

Дякую, Дарина🦉 , за такий цікавий мозковий штурм🔥

  1. Популярні зараз щіточки-масажери для миття голови (вона ніби і треба, цікаво затестити, але руки все не доходять)
  2. Гідрофільна олія (виправте мене, якщо я помиляюсь і я з радістю побіжу її обирати, але десь читала, що її не радять використовувати, якщо маєш нарощені вії)
  3. Сироватки для росту вій та брів (власне, окрему для брів я би придбала, хоча ставлюсь дуже скептично до таких засобів, а для вій в принципі не маю потреби, бо рідко коли буваю без нарощування, а використовувати її нерегулярно не бачу сенсу)
  4. Вірте чи ні, але я досі не маю в своїй косметичці жодного блиску від Maybelline😅 (не можу визначитись з кольором)
  5. Ензимна пудра (просто ще не задавалась метою аби її знайти)
  6. Різні стайлінгові засоби для волосся (лак, пінка, віск, клей абощо, це все, чого у мене немає і не бачу необхідності)
  7. Бронзер (просто щось дуже незрозуміле для мене)
  8. Мультитаскер (дуже хочу від Girlwood, чекаю якоїсь доречної нагоди, аби себе порадувати)
  9. Масло для кутикули (маю і в пляшечці і в олівці, але я просто ним не користуюсь, бо не люблю настільки жирні продукти на руках і вважаю, що крем прекрасно справляється з цим)
  10. Термальна вода (раніше користувалась, а потім якось забила)

Власне, можливо це не все, що можна було би пригадати, але 10 пунктів це вже забагато😅

Вдячна кожній за увагу та діліться, що у вас співпало💫