дика яґіда

залиште в спокої ці апельсини! гідрофільна олія масло / олеогель від SANE

залиште в спокої ці апельсини! гідрофільна олія масло / олеогель від SANE

цей засіб має текстуру мусу, мʼякого прозорого гелю, який відносно щільний, не розтікається. сухими руками наношу на сухе обличчя, масажую, емульгую водою та змиваю. в цілому обличчя очистилось, але помада super stay від Maybelline лишилась, прийшлось допрацювати міцеляркою(

🌟

тара засобу - маленька біла пластикова туба, з кришкою фліптоп. ємність відносно не велика, але для такої ціни це окей, плюс не встигне набриднути.

запах нейтральний, майже відсутній.

по своїх дії олеогель sane трошки його не вистачило( для середнього базового макіяжу ще окей, але більш важкий треба буде опрацьовувати декілька разів.

цікаве спостереження - чомусь у відгуках дівчата використовують цей засіб як для щоденного очищення шкіри… а як же гель та пінки? це щось новеньке для мене, для мене завжди гідрофільні засоби це про очищення від макіяжу та спф.

при чому тут апельсини??🍊

це просто цікавий факт, що бренди показують дію двоетапного очищення саме через приклад - шкірка апельсину = наша шкіра! мені завжди було дивно, чому б не показати на справжньому обличчі, отже для мене таке порівняння трошки дивне)

залиште в спокої ці апельсини! гідрофільна олія масло / олеогель від SANE