Любов Любов

Спрей натуральний для розчісування волосся з арганою Mayur

Спрей натуральний для розчісування волосся з арганою Mayur

Спрей купувала для доньки на заміну ейвонівському. В неї довге волосся, яке плутається, особливо після миття. А тут натуральний, з олією аргани, і ціна цілком адекватна. Взагалі, я взяла ще шампунь і кондиціонер цієї серії, відгук напишу пізніше.
Об'єм флакону 200 мл, пластик досить щільний. З першого натискання зрозуміла, що розпилювач програє спрею від Ейвон: трохи тугий і розпилює досить рясно. Але до цього я швидко звикла.
Запах доволі специфічний, натуралістичний. Я відчуваю шкірки якихось терпких фруктів, щось горіхово-олійне, а ще кору дерева і смолу)) Комусь може здатися, що засіб зіпсувався, але ні, все свіже. І аромат не тримається надто довго, тому, якщо вас не будуть нюхати спеціально, то ніяких проблем))
Засіб містить оливкову, арганову та кокосову олії, протеїни пшениці та вітаміни.
Ефект після використання мені сподобався: волосся м'яке, слухняне, при цьому не робиться масним. Тестувала й на собі, можна використовувати замість кондиціонеру. Перед нанесенням потрібно зібрати.
Мені продукт сподобався, і навіть дивний аромат не міг зіпсувати приємного враження) Зараз акція, встигніть купити ❤️

Спрей натуральний для розчісування волосся з арганою Mayur
Спрей натуральний для розчісування волосся з арганою Mayur