Anastasiia Anastasiia

Тонер з екстрактом зеленого чаю від бренду Isntree

Тонер з екстрактом зеленого чаю від бренду Isntree

Дуже довго я шукала тонер для своєї проблемної ,жирної шкіри обличчя , зважувала всі за/проти і все таки мій вибір зупинився на тонері бренду Isntree green tea fresh toner

Склад даного продукту

Camelia Sinersis Leaf Extract, Water, Ginkgo Blobe Leaf Extract. Centella Asiatica Extract, Salx Aba (Willow) Bark Extract, Vaccirium Angus-tifolumn (Blueberry) Fruit Extract Pinus Palistris Leaf Extract,Ulmus Davidiana Root Extract, Oenothera Biennis (Evering Primrose) Flower Extract, Pueraria Lobata Root Extract, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Ammorium Acryloyidimethyltaurate/VP Copolymner, Alantoin, Diporassium Glycyrrhizate, Beta-Gucan,Di-sodiurn EDTA, Hydroyacetophenone

Що я шукала ?

мені потрібен був тонер , який не липне, не перегружає шкіру обличчя , який підійде жирній, комбі шкірі, який буде освіжати, заспокоювати і зволожувати, і ще підбадьорувати зранку і допомагати проснутись . Це було моїми головними критеріями вибору , і ніяк не могла оприділитись - мені подобається більш густа текстура тонеру , чи така як водичка , опираючись на те , що попереду весна , сонечко ,тепло , то хочеться якомога легших текстур на обличчі , більш рідких , та невагомих

Знайшовши цей тонер , я зрозуміла , що це воно!

назва говорить сама про себе , особисто мені зелений чай асоціюється з тонізацією ,з чимось освіжаючим і заспокоюючим, а ще , прочитавши численні відгуки я зрозуміла , що я попала в ціль

Тонер має мінімалістичну і красиву упаковку , класний об'єм - цілих 200мл

В тонера текстура водички , зовсім не загущена

Колір тонеру заварки чорного чаю , але кольору на обличчі ніякого не залишає , обличчя не жовтіє і не темніє, тобто колір при всотуванні кудись зникає 👍🏻

Аромат особисто для мене дуже приємний , трішки трав'яний і солодкуватий , не нав'язливий , і не супроводжує тебе впродовж всього дня(чоловікові пахне бепантеном і резиновими кругами) 😁

Щодо дії і ефекту

  • Тонер гарно нашаровується
  • Не липне
  • Освіжає шкіру обличчя
  • Дуже зручний дозатор, який видає продукт крапельками,через що дуже зручно корегувати дозу тонеру і не переборщити
  • Дуже добре освітлює та заспокоює шкіру
  • Гарно тонізує та бадьорить зранку
  • Не перегружає шкіру обличчя
  • Матує шкіру, але без відчуття сухості , що для жирної шкіри 👍🏻
  • Літом цей продукт буде скарбом для власниць комбі/жирної шкіри
  • Цей тонер однозначно хочеться поновлювати впродовж дня
  • Зволоження від цього тонеру мені достатньо , щоб не наносити додаткове зволоження в вигляді крему (за вийнятком spf),і при цьому всьому обличчя не виглядає як жирний налисник🥳

Щодо мінусів

  • Не підійде власницям сухої шкіри , бо зволоження буде недостатньо

Класний базовий тонер, обов'язково буду його рекомендувати своїм коліжанкам 🥰

10/10💔

Тонер з екстрактом зеленого чаю від бренду Isntree
Тонер з екстрактом зеленого чаю від бренду Isntree
Тонер з екстрактом зеленого чаю від бренду Isntree
Тонер з екстрактом зеленого чаю від бренду Isntree