Марія Bondar

Усі нові кольори олівчика #Lamel oh my eyes

Усі нові кольори олівчика #Lamel oh my eyes

Привіт! Я вже робила огляд на новий колір олівчика ламель, в мене це ліловий.

Ось посилання на минулий пост https://club.makeup.com.ua/post/29713/ . В цьому пості саме огляд, якість, відгук, нанесення.

А також мені захотілося затиестити усі нові кольори від ламель цього олівчика. Спробувати зробити свотчі.

І так. Новинок усього три:

408 синій

409 рожевий

410 помаранч

Раніше в лінійці цих олівців буле лице 5 дуже яскравих кольорів. Вони були прямо неоново яскраві. І якщо чесно, як на мене можливо досить яскраві як на повсякденний мейк.

Ці ж кольори - пастельні, ніжні, але дуже плотно наносяться, і колір гарний з першого нанесення. В них нема неону. І ця пастельність прекрасна, як на мене на кожен день. Як лілово синій, так і дуже цікавий рожевий колір. Він можливо навіть підійде і для губ як колір, або під цікавий макіяж. Хоча я не пробувала наносити олівці для очей на губи, але текстура в них прекрасна. Дуже ніжна.

Ці свотці дівчата для вас. Можливо ви оберете колір з новинок, який знайде своє місце у вашому серці.

Фото зі світлом лампи. Я завжди роблю свотчі як при денному так і при штучному освітленні. Бо це завжди різний колір.