krutoguuz

Мої щітки для волосся та шкіри голови

Мої щітки для волосся та шкіри голови

Кожна з них виконує різну функцію. І зараз без жодної з них я не уявляю своєї рутини по догляду за волоссям.

Мої щітки для волосся та шкіри голови

Спочатку я її купувала для масажування, але вона плуталася волося і злила мене цим сильно. Потім я нею почала прочісувати волосся перед нанесенням маски та після нанесення. А також в кінці, коли все все змиваю. І я була в шоці, волосся стало більш слухняне, гладкіше та менше почало випадати. Бо багато я виривала просто розчісуючи після миття. Навіть спробувала її на маминому волоссі і вона ткж була в шоці, що б неї сипалося завжди страшно волосся, а тут в 2 рази менше вирвалося, хоча в неї коротке волосся(каре). Тому я її дуже полюбила.

Ця малишка зі мною не так давно і сьогодні я вже про неї писала https://club.makeup.com.ua/looks/31690/.

Але трішки повторюся, з нею здається, що зійшло 3 кілограми бруду з голови, таке полегшення. Приємний масаж, вона не плутає волосся та працює м'яко. Вона силіконова і зубчики ніби пружинять, покращуючи кровообіг, я думаю при регклярному такому масажі може також покращитися ріст волосся.

А у вас є додаткові щітки для миття голови?