Demchenko Alina

LAMEL Make Up Powder Drop Matte Lipstick : Колір який ознаменує приход весни

LAMEL Make Up Powder Drop Matte Lipstick : Колір який ознаменує приход весни
LAMEL Make Up Powder Drop Matte Lipstick : Колір який ознаменує приход весни
LAMEL Make Up Powder Drop Matte Lipstick : Колір який ознаменує приход весни
LAMEL Make Up Powder Drop Matte Lipstick : Колір який ознаменує приход весни
LAMEL Make Up Powder Drop Matte Lipstick : Колір який ознаменує приход весни
LAMEL Make Up Powder Drop Matte Lipstick : Колір який ознаменує приход весни

Скоро мине найдеприсивніший сезон у році. На зміну йому прийдуть теплі дні, які поступово будуть ставати все більш світлими і теплими. І в такі моменти душа бажає чогось ніжного та квітково. І справа не тільки в парфумах, а й у кольорах помади.

Всю зиму я просиділа вдома, але сподіваюсь що весною - я все ж таки вийду у світ і почну фарбуватися не тільки для клуба, а й для касирши в супермаркеті(добра жіночка, завжди менш швидко починає сканувати, коли бачить що не встигаю зібрати в пакет речі). Тож самий час протестувати дуже весняний відтінок який подарувала мені Zhukovka 🌸 .

LAMEL Make Up Powder Drop Matte Lipstick - це матова помада в стіку, але більш м'якою текстурою. Пігментація у данного продукту дуже добра, а текстура схоже на рум'яна суфле, які спершу здається вологими, а потім стають "напиленням". Теж саме з помадою: кремова текстура гарно розподіляється, а пудровий ефект придає губам ніжності і невагомості. Подібна текстура мені траплялась у бренду Faberlick, але навіть на той момент вона коштувала більше а ніж ця красотка . Тож плюсік Ламелю за таку текстуру і за таку бюджетну ціну. Аромат у помади кондитерський. Нагадує ванільно-горіхову нутелу , з домінуючим шоколадом. Це максимально приємний аромат, який постійно хочеться відчувати.

Колір - 404 RoseWood. Я сприймаю колір буквально як трояндовий. У бабусі в Криму росли квітки саме такого кольору. Ніжний, тепло-рожевий відтінок не виглядає якось занадто яскраво. Це дуже приємний, квітучий відтінок, гарно підійде молодим дівчатам. Колір має трошки коралово-морквяний підтон, але з моєю зовнішності - більш холодний пігмент бере на себе ключову роль. Фініш - пудровий, напівматовий і дуже природній.

Авжеж, які і всі помади в стіку вона не супе стійка, але вона не розмазується і витрумує чай. В нанесені не примхлива і при нашаровуванні "не скукожує" губи. Саме цей колір - гарно пігментований, без якихось "плішивостей". Вже хочу зробити якийсь макіяж з цим кольором.

LAMEL Make Up Powder Drop Matte Lipstick : Колір який ознаменує приход весни
LAMEL Make Up Powder Drop Matte Lipstick : Колір який ознаменує приход весни
LAMEL Make Up Powder Drop Matte Lipstick : Колір який ознаменує приход весни
LAMEL Make Up Powder Drop Matte Lipstick : Колір який ознаменує приход весни
LAMEL Make Up Powder Drop Matte Lipstick : Колір який ознаменує приход весни