Олена✨

PANORAMA: об’єм вій від куточка до куточка

PANORAMA: об’єм вій від куточка до куточка

Спойлер: так, туш Panorama L'Oreal Paris мені сподобалася і рука тягнеться до неї 😊

PANORAMA: об’єм вій від куточка до куточка
PANORAMA: об’єм вій від куточка до куточка
PANORAMA: об’єм вій від куточка до куточка

Розкішний дизайн: елегантний золотистий флакон з об’ємними літерами, що приємно тримати в руках. Туш легко відкривається та закривається з чітким клацанням. Завдяки силіконовому обмежувачу, туш набирається без надлишку.

Силіконова щіточка має обрізану конусоподібну форму завдяки щетинкам різної довжини – від коротких до довгих.

Туш представлена у двох кольорах: чорна та коричнева(у мене чорна).

Виробник обіцяє панорамний об’єм від куточка до куточка:

- Розділені вії

- Без грудочок

- Без осипання

І, як на мене, із зазначеними пунктами туш Panorama справляється.

Нанесення – суцільне задоволення.

Туш легко лягає на вії, рівномірно промальовуючи їх з першого разу (нашаровування не люблю та не практикую).

Форма щіточки дуже зручна саме завдяки різній довжині щетинок. У неї ідеальна довжина «робочої частини», тому при промальовуванні вій довгі щетинки наче самі зачіпають вії в області зовнішнього кутика. Щодо внутрішнього кутика - тут зручно промальовувати короткими щетинками. Такий варіант мені дуже сподобався, адже виходить намалювати вії дуже швидко, не забруднюючи повіки.

Не утворює грудочки та павутинки – це ще одна вагома перевага.

Туш не осипається (але це суб’єктивне твердження, бо ще не зустрічала туші, яка б у мене сипалась). Жодного подразнення чи алергічної реакції теж не було помічено.

Добре змивається міцелярною водою, не залишає чорних слідів під очима.

Чи варта Panorama L'Oreal Paris уваги? Моя відповідь - безперечно так. Швидко, без грудочок, без склеювання вій – це на 100% мій формат, тож за нагоди хочу спробувати ще коричневу.