your_doc_mary

Трусики для червоних днів

Трусики для червоних днів

Блукаючи вночі просторами мейкапу я побачила їх - трусики для критичних днів від Kotex

Думками мене перенесло на початок війни,коли я мала виїзджати в червоні дні без змоги переодягатися,митися і тд. А ще й зима. І такі трусики прям були б тоді в нагоді,але я про них не знала.

Я не очікувала від них якихось супер вау ефектів. Скоріше хотіла спробувати альтернативу,і мати їх на випадки навіть простих подорожей в автобусі.

♥️ Чорний колір ван лав завжди,і в ці дні особливо

♥️ Склад : хлопок 95, еластан 5%

♥️ Там є розмірна сітка гарна,але у мене був вибір,або трішки щоб впритик були, а потім я схудну,або взяти більші. Вибрала перший варіант і не жалкую. Той нещасний 1-2см не давлять,і тільки ще добріше прилягають,що краще,ніж мати простір для протікань

♥️ Підкладка товста,з сіточкою для поглинання

♥️ Писали в коментарях,що на перші дні критичних вони не підійдуть. Тому я не ризикувала і спробувала на 4й день без ніякої прокладки.

Відчуття спочатку були незвичні та дивні,але за пів години звикла і спокійно проспала ніч із зігнутими колінками. Все увібралося (вибачте за подробиці 🙈). На ранок просто їх попрала руками та на вечір вони знову були готові

♥️ Не знаю чи буду вдягати їх вдома ще,але для подорожі ну точно необхідна річ

Рекомендую. Ставлю їм 9/10 ха-ха,де бал зняла за не естетичну сітку

Трусики для червоних днів
Трусики для червоних днів
Трусики для червоних днів
Трусики для червоних днів