Mandarinka

Туш для об'єму вій Maybelline New York Lash Sensational Sky High

Туш для об'єму вій Maybelline New York Lash Sensational Sky High

Поговоримо про туш Maybelline New York Lash Sensational Sky High - продукт, який зацікавить тих, хто шукає простий і ефективний спосіб надати своїм віям чудовий вигляд.

Завдяки силіконовій кісточці, туш Maybelline New York Lash Sensational Sky High створює ідеальне розподілення засобу без склеювання вій. Її чорний колір підкреслює кожну вію, надаючи погляду виразності та глибини.

Колір - дуже чорний 01 - Very Black, саме таким вугільно чорним він і є.

Туш для об'єму вій Maybelline New York Lash Sensational Sky High
Туш для об'єму вій Maybelline New York Lash Sensational Sky High
Туш для об'єму вій Maybelline New York Lash Sensational Sky High
Туш для об'єму вій Maybelline New York Lash Sensational Sky High

✔️ Maybelline New York Lash Sensational Sky High забезпечує вашим віям чудовий об'єм і довжину.

✔️ Ця туш легко наноситься і рівномірно розподіляється по віях, не утворюючи павутинок або склеювання.

✔️ Хоча вона потребує невеликого часу для висихання, Maybelline New York Lash Sensational Sky High залишається стійкою протягом усього дня: не відпечатується, не осипається.

Демакіяж: “знімати” туш мені все ж подобається гідрофільною олією, для мене це найкращий спосіб і не залишаються чорні кола попід очима.

Вважаю цю туш від Мейбелін дуже крутою та базовою, яка не завдасть багато клопоту і надасть вашим віям бажаний природний об’єм. Рекомендую і ставлю 5/5.

Я дуже щаслива отримати боксик на тестування від Maybelline New York, оскільки це дозволило мені відкрити для себе їхню косметику на власному досвіді!