Vikulyk

Доволі незвична натуральна паста

Доволі незвична натуральна паста

Паста має смак жувачки з гіркуватим присмаком дубового відвару. Спочатку дещо незвично, але швидко звикається і більше рецептори відчувають саме жуйку.

Консистенція теж цікава, вона зеленуватого відтінку і наче не гелева, а більше кремова.

Оскільки паста без лаурил сульфату піниться вона не сильно, для мене достатньо, я не люблю надмірних бульбашок у роті.

Доволі незвична натуральна паста

Паста містить в складі відвар дубової кори, що дуже добре в догляді за яснами, поєднюючи її з ополіскувачем Bisheffect я дійсно помітила меншу кровоточивість.

Паста непогано освіжає подих, чистити зуби двічі на день мені вистачає для відчуття чистоти.

Окрім шкідливого лаурил сульфату, який є у багатьох пастах і роз'їдає зубну емаль, тут також відсутній оксид титану, який взагалі дуже негативно впливає на організм. Натуральний склад дійсно важливий саме в зубних пастах, адже більшість компонентів потрапляють в середину організму так точно.

Паста насправді хороша, спочатку до неї треба звикнути, а далі насолоджуватись безпечним і корисним використанням.

Мені здається, що особливо корисною буде засіб під час лікування зубів у стоматолога, для заживлення ясен після різноманітних процедур можна взяти цю пасту і зразу ополіскувач❤️