BELENKAYA

Навіщо вам багато палеток, коли є Iconic London?

Навіщо вам багато палеток, коли є Iconic London?

Знаю з власного досвіду, що наважитись на покупку палетки — нелегко. Навіть не тому, що вони здебільшого дорогі, а тому, що ти замислюєшся над доцільністю цієї косметики у своєму повсякденному житті.

Насправді, все набагато простіше, ніж могло здатись, адже одна хороша палетка забезпечить вас крутими і цікавими образами на найближчі декілька років. Давайте подивимось на прикладі Iconic London Eyeshadow Palette.

Тіло палетки зроблено з цупкого картону, обтягнутого спеціальним кольоровим матеріалом. Всередині — велике дзеркальце і магнітна застібка, щоб продукт випадково не відкрився у косметичці.

Помічаю, що багато людей обурені використанням картону у косметиці такого сегменту, але я радію, коли бренди у будь-який спосіб ігнорують пластик. Окрім того, палетка починає важити набагато менше, а це важливо не тільки для нас, але й для візажистів, які вимушені транспортувати велику кількість косметики кожного дня.

Всередині — 20 кольорових тіней різних текстур. Ліва частина палетки виконана у більш кремових та нюдово-золотистих відтінках, а права — у рожевих, персикових та коричневих. Якщо бути точним, палітра включає 12 шимерів та 8 матів.

Для чистоти експерименту — наносила на чисту, суху шкіру, без праймеру та підложки. При денному світлі відтінки розкриваються м'яко, але при штучному освітленні вони сяють більш інтенсивно, власне, як і будь-які блискучки. Слід зазначити, що усі сяючі текстури треба наносити пальчиком. Навіть професійні синтетичні пензлики не здатні розкрити всю красу дуохромів та шимерів. Відео додаю у карусель.

  • дуже пігментовані кольори, достатньо одного свайпу для щільного покриття;
  • висока стійкість, але потребують підложки, щоб уникнути осипання;
  • широкий спектр кольорів, як на кожен день, так і «на вихід»;
  • багато продукту у кожному рефілі;
  • зручне велике дзеркало на кришці.

Трохи раніше, я знімала відео із застосуванням цієї палетки. Можна подивитись тут: https://club.makeup.com.ua/looks/2087/

Це дійсно потужний мультитаскер, з яким ви забудете про існування інших палеток та тіней. Від розмаху кольорів, відтінків та текстур просто розбігаються очі :)

Якщо ви досі вагаєтесь та мучите себе сумнівами — відкиньте це, та дозвольте собі побавитись із цим сміливим продуктом. З цією палеткою, ваше уявлення про тіні зміниться назавжди.

На жаль, я не знайшла на Мейкапі саме цю палетку, але є подібна, не менш яскрава. Думаю, згодом ви зможете насолодитись і цією1