diallaia

Collistar Talasso Doccia-Crema

Collistar Talasso Doccia-Crema

Вітаю на моїй сторіночці, красуне!

Вже зовсім скоро весна, і хочеться поповнити свій арсенал догляду чимось приємно-розслаблювальним, легким і зволожувальним.

З цим кремом для душу я знайома вже давно, купувала його спочатку в Польщі, після повернення беру його тут на Мейкапі. Наразі це 5 тюбик, і я не збираюсь зупинятись, бо це любов❤️

Крем-гель завжди приходить в захисній слюді на ковпачку, тому ви будете забезпечені від того, що хтось його міг до вас відкрити.

Collistar Talasso Doccia-Crema

✍🏻Дія крему-гелю для душу Collistar Talasso Doccia-Crema має яскраво виражений ефект таласотерапії, який полягає в комплексному лікуванні дарами моря, а саме морським повітрям, сіллю, водоростями, гряззю та іншими корисними речовинами, які доступні в надрах природи.

Таласотерапія підвищує життєвий тонус шкіри, живить і насичує її всіма необхідними для шкіри натуральними есенціями, які продовжують молодість і здоровий стан шкіри. Натуральні екстракти морських водоростей, а також корисні солі і мінерали підсилюють природний опір організму, підвищують пружність і підтягнутість шкіри, яка дбайливо очищається і потрапляє в сприятливе живильне середовище. Легкі рослинні екстракти на натуральній основі підтримують оптимальний водний баланс шкіри, активізуючи здатність клітин утримувати необхідну кількість вологи, надаючи відчуття приємної свіжої прохолоди, яка залишиться на довгий час (скопійовано зі сторінки продукту)✍🏻

З того, що визначила чітко для себе я - це неймовірно м'яка зволожена шкіра після миття, немає сухості ВЗАГАЛІ. Також, дуже приємний натуралістичний аромат м'яти, чи м'ятної зубної пасти. Також, цей аромат нагадує мені парфуми Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca. Залишається на шкірі досить легким і недовго, може годинку-півтори.

Добре, що виробник вказує тип пластикового упакування. Кришечку можна відкласти на переробку!

Дуже люблю його консистенцію, бо це справді крем, що легко розподіляється по шкірі. Утворює мало піни сам по собі, але з мочалкою є шанс в ній потонути. Точно дуже економний, 1 тюбика мені вистачає більше ніж на 2-3 місяці💵

Коротке відео для наочності

Пост вийшов не маленький, тому сподіваюсь що ви зацікавились!✨

Розповідайте що ви будете використовувати цією весною з догляду🙋🏼‍♀️