Missmili

Псс,хочеш сяюче і обʼємне волосся?

Псс,хочеш сяюче і обʼємне волосся?

Бренд Daeng Gi Meo Ri один з найулюбленіших для волосся,особливо в фаворі в мене маски)

На огляді крихітка Daeng Gi Meo Ri Vitalizing Nutrition Hair Pack

Маска призначена для догляду за сухим,пошкодженим та тьмяним волосся

Псс,хочеш сяюче і обʼємне волосся?

Представлена в обʼємі 120 мл,на перший погляд здається що такої крихітки вистачить ненадовго,але з урахуванням що маскою користуюсь 1-2 рази на тиждень і обʼєму в 10-20 мл на одне використання цілком достатньо то по ідеї засобу вистачить на місяць-півтора користування

Маска представлена в тубі по дизайну як всім відомий шампунь від Daeng Gi Meo Ri

Консистенція не надто густа,кавового відтінку,аромат інтенсивний,як на мій ніс доволі приємний,пахне якимись травами і настоянками,мені пахне приємніше ніж шампунь,аромат також залишається на волоссі.

Використовує маску на чисте вологе волосся,тримаю 10-15 хв,хоч виробник і рекомендує на 2-3 хв

При змиванні волосся гладке,еластичне,не заплутане

Склад:Water, Cetearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cetrimonium Cloride, Chrysanthemum Sibiricum Extract, Stearamidopropyl Dimethylamine, PEG-10/Dimethicon, Dicaprylyl Carbonate, Fragrance, Rehmannia Glutinosa Root Extract,  Glutamic Acid, Biota Orientalis Leaf Extract, Artemisia Vulgaris Extract, Phenoxyethanol, Amodimethicone, Trideceth-12, Gleditschia Australis Fruit Extract, Morus Alba Root Extract, Eclipta Prostrata Extract, Cnidium Officinale Root Extract, Panthenol, Phenyltrimethicone, Caprylyc/Capryc Trigleceride, Tocopheryl Acetate, Ceramide 3, Glycerin, Lechithin, Keratin, Hydrolized Keratin, Acorus Calamus Rhizome Water, Lactobacillus/Centella Asiatica/Gleditsia Sinensis Thorn/Houttuynia Cordata Extract/Phellodendron Hellodendron Amurense Bark/Polygonum Cuspidatum Root/Prunella Vulgaris/Torilis Japonica Extract Ferment Filtrate, Panax Ginseng Root Extract

В складі містить різні корисні рослинні екстракти,окрім цього пантенол,кераміди,кератин,гліцерин.

По ефекту:

Маскам від Daeng Gi Meo Ri потрібен деякий час щоб показати свою ефективність у всій силі.З першого використання я її не зовсім зрозуміла,але потестувавши ще трохи змогла скласти свою думку)

Маска мені сподобалась!

Волосся після неї дуже мʼяке,гладеньке і сяюче,але при цьому залишається обʼємним і воно розсипчасте,не збивається у прядки.

Наносила маску тільки по довжині волосся,тому на жирність шкіри голови в такому варіанті вона не впливає

Для пошкодженого і дуже сухого волосся маска може виявитися заслабкою,тому рекомендую її спробувати саме тонкому,жирно і позбавленому обʼєму волоссі,вона його не обтяжує,залишає легким пружним,зволоженим і сяючим!)