alena.rosee

Новий Prada Paradoxe Intense

Новий Prada Paradoxe Intense

Всім привіт!

Повертаю свої парфумерні дописи і не можу пройти повз новинки , тому сьогодні про Prada Paradoxe Intense 💕 або про сучасне люкс-арома-зілля ✨

Починаючи допис , можу відмітити , що перша версія Парадокс мені здалась по люксовому хорошою, але не було думки придбати щось більше, чим семпл. Вона скроєна добре, пахне дійсно люксово , щось є від Ідола Ланком (по настрою).

Але ця версія Парадокса здалась цікавіша 🤭

Парфумерів у створенні цього аромата було аж 3 , це: Nadège Le Garlantezec, Shyamala Maisondieu і Antoine Maisondieu.

Всі вони працювали над багатьма парфумами ELDO, деякими LI, Tom Ford (це якщо ніша), також створили деякі люкс хіти у Ланком, Валентино.

Піраміда аромата:

Верхні ноти: Груша, Неролі і Бергамот;

Ноти серця: Мох, Жасмин і Есенція Неролі;

Ноти бази: Бурбонська Ваніль, Ваніль, Ambrofix™, Амбра і Серенолід.

Одразу цікаві моменти :

Мох в середині піраміди , зазвичай такий інгредиєнт стоїть в базі .

Амброфікс - це синтетична молекула яка нагадує природну Амбру. Часто цей компонент називають тим самим феромоном, знаєте є «спрей з феромоном» , «парфум з феромонами» так ось там може бути амброфікс , але різної якості (дешевий , дорожче і найякісніша формула). Цей компонент ще добрий фіксатор стійкості . І тут це 100%! 😁

Серенолід - хімічна речовина , яка в базі дає ноту фруктового мускусу.

Як і чим пахне ?

Перше нанесення і це огортаючий грушовий сироп. 🍐 Густий, нереально солодкий , але якщо пригледітися то можна відчути легки цитрусові відблиски 🍋

Сироп просто всеосяжний! 🤩 Ви в ньому , і навіть якщо нанесли один пшик. 🐝

Я не шанувальниця таких злипательних ароматів, але цей не напрягає , він звучить на грані фола, але затягує , бо цікаво: що ж далі ?

А далі якимось чином цей солодкий туман розсіюється , аромат стає більш сухим , пустельним , солодкість на другому плані, а солює жасмін та терпкий , трошки з горчинкою, з травинкою, мох.

🌿Мох тут прекрасний , він зірка цієї композиції.

⭐️Як він з’являється у аромата є характер , є сенс, є настрій . А настрій такий , що Уххх , сексі люкс, неприступний та манкий.😋

В базі відчутно амбру, фруктики та ваніль , база проста та цікава… та сучасна.

Ох ця Амбра , бо в базі не тільки є дух баккари , а її погляд уж точно 🤭 так грає амброфікс та серенолід.

Звучання з гостринкою, можна вловити нішеві настрої. Точніше не просто вловити , а і відчути ✨

⭐️Якщо коротко: аромат пахне дуже люксово в хорошому сенсі , не попсово, як то кажуть «не соромно такий в люди взяти», з сучасним нішевим аккордом.

🖤Стійкість : вона просто нереальна ! Одна крапелька на шкірі і пахне так, що чутно людям, також шкіра трошки пахне навіть після душу!! На одягу та волоссі стійкість до прання / миття волосся.

🖤Шлейф: навіть 1 пшик , 1 нанесення , дає досить сильний шлейф.

🖤Насиченість : досить інтенсивна. З цим ароматом треба акуратно , як з Бакарою чи чимось подібним .

Цікавинка: не дуже вірю в Феромони , а точніше в амбру - амброфікс, бо у кожного своя хімія шкіри, але з цим ароматом компліменти точно будуть .

Це таке люкс зілля , такий собі сучасний poison 🖤

і образ відомий всім з Devil wears Prada підходить сюди ідеально 🤩

Я б рекомендувала почати знайомство з семплу чи мініатюри 💕

В мене мініатюра 7 мл і з такою стійкістью , цього парфуму вистачить надовго ✨

До речі , на Мейкап була акція з такою мінькою в подарунок , можливо акція ще є чи буде (я не шукала зараз). 🫧

Пробували новинку ? Хотіли б спробувати ?