Zhukovka 🌸

Знову Lamel і знову Любов ⁠♡

Знову Lamel і знову Любов ⁠♡

LAMEL Make Up Cheek Colour New Рум'яна

402 Rouge - Натуральний рум'янець

Привіт, мої красуні🎀
Нещодавно мою косметичку поповнили сухі рум'яна від Lamel у відтінку 402 Rouge/ Натуральний рум'янець

І безперечно вони стали моїми найулюбленішими, адже якість просто неймовірна , а за таку ціну це і взагалі - скарб 💰

Пакування ❤️
Рум'яна приїхали у захисній слюді і це завжди є плюсом✅
Пластикова коробочка, яка здалася мені досить хлипкою, але виглядає все ж таки стильно. Також через верхню кришечку можна познайомитись з кольором до придбання продукту(якщо ви у фізичному магазині,наприклад)
На зворотній стороні є вся необхідна інформація щодо продукту. Це :
- склад
- спосіб зберігання
- виробник
- дата
- вага
- знак PeTA ( не тестується на тваринах )
- штрих-код ( переносить нас на посилання магазинів )

Рум'яна ❤️
Шовкова, невагома текстура, яка ніжно лягає на вилиці і чудово тушується . Набирається рум'яна на щіточку досить легко і щедро, я б сказала, тож думала , що будуть пилити на обличчі і помилялась.Переходи максимально м'які і натуральні і це ще більше підкупає мене. Аромат зовсім відсутній і впевнена, що для багатьох це є плюсом🫶
402 відтінок - це максимально натуральний відтінок.

Якщо ви любите легкі денні макіяжі , нюдові макіяжі , або просто хочете підкреслити певні ділянки обличчя - це ідеальний варіант . Моє світле обличчя рум'яна освіжає і дає легкий персиковий холодний підтон (у мене така шкіра, що все уходить в рижинку навіть там, де її немає). На фото та відео я намагалась максимально точно передать відтіночок , тому приємного перегляду 😌

Знову Lamel і знову Любов ⁠♡
Знову Lamel і знову Любов ⁠♡
Знову Lamel і знову Любов ⁠♡
Знову Lamel і знову Любов ⁠♡
Знову Lamel і знову Любов ⁠♡

Однозначно - це ТОП 🔥

Якість знатно перевищує ціну і мене, як споживача, це неабияк радує😌 А якщо враховувати те, що я взяла її на знижках, то і взагалі щастя повні штани 🤭
Lamel вже не вперше вражають мене своєю продукцією, тож я настроєна позитивно на подальше знайомство з продукцією бренду 💄

Дякую тобі за увагу 💋

P.S: зараз знову знижка, тож встигни відхопити по приємній ціні 👀