Iryna Koval

Shelly | Олія для нігтів і кутикули з екстрактом грейпфруту та вітаміном А

Shelly | Олія для нігтів і кутикули з екстрактом грейпфруту та вітаміном А
Shelly | Олія для нігтів і кутикули з екстрактом грейпфруту та вітаміном А
Shelly | Олія для нігтів і кутикули з екстрактом грейпфруту та вітаміном А
Shelly | Олія для нігтів і кутикули з екстрактом грейпфруту та вітаміном А

Ви коли-небудь задумувалися, як олія для кутикули може змінити вигляд нігтів та манікюру? Таємницю ідеально та охайного манікюр, приховує саме кутикула. Використання олії для кутикули не лише зволожує шкіру навколо нігтів, але й сприяє зміцненню нігтьової пластини та зменшенню ламкості. Я обожнюю олійки у стіках, для мене це як розхідний матеріал, який закінчується дуже швидко, адже вони зі мною кругом у будь-якій сумочці. Сьогодні хочу поділитися своєю ідеальною знахідкою - Shelly Nail & Cuticle Oil.

Олійка представлена у зручному форматі олівця, який легко помістити навіть в саму маленьку сумочку.

Завдяки зручному аплікатору у вигляді щіточки, розподілення засобу стає максимально рівномірним та ефективним.

Що стосується текстури, олія легко вбирається і не залишає жодного відчуття липкості.

У Shelly представлена велика кількість різноманітних олійок, кожен раз подобається брати якусь нову, на цей раз з екстрактом грейпфруту та вітаміном А.

Засіб діє на основі олійного комплексу, що об’єднує екстракти мигдалю, жожоба, зародків пшениці, соняшникового насіння. Ці компоненти пом’якшують суху та жорстку кутикулу та бічні валики, згладжують шкіру, підтримують її зволоженою. Грейпфрутовий екстракт сприяє активному оновленню клітин нігтів та кутикул. Цей компонент, окрім регенераційної, має ще й протизапальну та антибактеріальну дію. Вітамін А у складі зміцнює структуру нігтьової пластини, запобігає ламкості та шаруванню.

Shelly Nail & Cuticle Oil - ключ до здорової кутикули, міцних нігтів та бездоганного манікюру.

Shelly | Олія для нігтів і кутикули з екстрактом грейпфруту та вітаміном А