Vikulyk

Якісний догляд за волоссям від лікаря трихолога

Якісний догляд за волоссям від лікаря трихолога

Український бренд Lum дуже мені імпонує своїм підходом до споживача, в першу чергу тішить, що лікар-трихолог, власне сама засновниця дізнається про ваші проблеми і якісно підбирає догляд.

Доречі, я люблю завжди залипати в їхньому інстаграм і дізнаватись корисну інформацію. Засновниця також має блог на мейкап клаб, кому цікаво заходьте:

https://club.makeup.com.ua/profile/5511749/

Щож, починаю оглядати продукти і ділитись враженнями.

Пілінг для шкіри голови LUM

На мою думку це доволі делікатний скраб, частинки тут маленькі і не травмуть шкіру голови, не дивлячись на дрібну текстуру і мої побоювання вимиваються вони все ж легко, напевне завдяки великій кількості гелю, який приємно скользить по пасмах.

Відчуття після використання приємні, шкіра наче дихає, є незначний ефект холодка і від більш об‘ємне волосся.

Я наношу на вологе волосся і декілька хвилин масажую скальп.

Дуже потішило, що голова менше жирніє після використання скрабу.

Загалом він хороший , але я люблю більш інтенсивніші скрабуючі частинки, хотілось їх тут би тут їх побільше все ж.

Шампунь LUM Black Seed Oil Power Shampoo дуже мене потішив, він реально класний і чудово підходить моїй проблемній шкірі голови.

В складі відсутній Лаурил сульфат, але волосся промиває дуже добре, він гарно піниться і добре зберігає свіжість волосся!

В долоні змішую з водою до утворення піни і тоді промиваю ним голову.

Я, як людина з себореєю полюбила цей засіб, моя шкіра голови почувається з ним дуже комфортно і лупа не так надокучає.

Бальзам LUM Black Seed Oil Power Balsam.

Це засіб з легким живленням, коли хочеться зберегти об‘єм і легкість волосся, тому використовую разом з маскою, для більшого живлення, адже в мене доволі сухе і тонке волосся.

В складі олії чорного кмину, арганії та жожоба.

Я отримую блискуче і розсипчасте волосся з ним.

Маска LUM Black Seed Oil Power Hair Mask підсилює дію бальзаму, вона дає ще більше блиску, обтяжує трішки волосся, але робить це ідеально і вміру! Консистеція доволі густа, з волосся не стікає, нагадує злегка розтоплене масло.

На масці вказано, що потрібно її тримати не менше 20 хв, але скажу відверто, що наносила хвилин на 5 і все чудово.

Також пробувала ноносити на 20 хв, але робити спосіб зворотнього миття, проте в стандартному використанні подобається все ж більше.

Термозахист LUM Protective Keratin Spray теж сподобався. Волосся з ним вкладається легше, він не жирнить локони, але надає гарного блиску, також я помітила, що укладка зберігається довше.

Робить волосся гладеньким і блискучим.

Наносити його спреєм доволі зручно, розприділяється рівномірно, легкою хмаринкою.

Якщо сушу феном, то використовую на вологе волосся, перед прасочкою наношу на сухе і трішки чекаю, щоб повністю вбрався.

Взагалі термозахистом користуюсь часто, для мене це дуже потрібний продукт у догляді за волосяною рутиною.

Тепер хочу узагальнити про всі засоби.

Дизайн доволі естетичний, чорне упакування із золотистими символами.

Аромати тут дуже гарні, салонні, дещо нагадують парфум унісекс.

Ефект класний: здорове, об’ємне, розсипчасте, дуже блискуче волосся без обтяження.

На фото моє вредне волосся, після використання всіх засобів, мені так подобається цей блиск 😍

Загалом можу виділити для себе : шампунь, маску і термозахист, ці продукти мені сподобались найбільше, також ціна на засоби доволі лояльна, що теж не може не тішити, адже якість тут хороша.