Demchenko Alina

Весну треба зустрічати правильно: 13PERFUMES Hamptons Summer

Весну треба зустрічати правильно: 13PERFUMES Hamptons Summer
Весну треба зустрічати правильно: 13PERFUMES Hamptons Summer
Весну треба зустрічати правильно: 13PERFUMES Hamptons Summer
Весну треба зустрічати правильно: 13PERFUMES Hamptons Summer
Весну треба зустрічати правильно: 13PERFUMES Hamptons Summer

Нещодавно почула ось який факт: у парфумів нема сезону, сезон для нього створюєте ви самі(Єдине з чим пов'язана класифікація - температура, через яку аромати відкриваються по різному). Якщо вам комфортно ходити в зимку з цитрусовим ароматом - на здоров'я, хочете в своє літо додати уду - як ваша душа забажає. В цьому році мене чогось тягне на більш свіжі, кислуваті аромати, то ж Hamptons Summer - стане одним з моїх весняних фаворитів (хоча я мріяла його приберегти до літа, але хочеться вже зараз).

Сам бренд класифікує цей аромат як цитрусовий і з цим - не можливо сперечатись. Ще з флакону, перше що ми відчуємо , це свіжі цитрусові ноти з невеликою гірчинкою. Для тих хто знайом з ефірними маслами, подібну гіркоту ви впізнаєте одразу. Це та сама олія, яка "бризкає" під час чистки апельсину, запашна та приваблива, не позбавлена характеру- натуральна цитрусова гармонія.

Під час розпилення, нота бергамоту стає дуже активною. Я закохана в цей старт і окрім емоцій, я не знаю як описати цей початок. Він дарує відчуття спокою, затишку і елегантності. Аромат в мене асоціюється з фільмом Сабріна , з його атмосферою, чудовими романтичними вечорами і морським узбережжям. Бергамот грає майже соло, але якщо прислухатись до нот, відчувається і невелика квітковість. Це щось ніжне, білоквітне, що поступово відволікає від терпкості і густоти, проводячи нас до середини цього неймовірного аромату.

Середина повністю квіткова і свіжа. Цей букет стоїь на столику у прохолодний літній день, коли всі так втомились від спеки і природа дала подарунок у вигляді дощу. Сидіти на тирасі, дивитися на море і вдихати неповторний аромат квітів на столику. Всі думки стають такими маленькими і розум стає єдиним з природою, зупиняючи час навколо себе. Квіти мають водний, свіжий акцент, без жодного пудрового або солодкого натяку. Аромат на грані унісексу, по настрою ( не по нотам) нагадує мій улюблений літній аромат CKin2you, який має ту приємну прохолоду, якої так не вистачає влітку.

Активність бази помітна більш в шлейфу. Цю ноту особливо побляють фанати аромату Mon Guerlain - Ірис. Такий знайомий і такий суперечливий ірисовий акцент в базі, робить цитрусову і водну гру квітів більш нішевим, унікальним і неповторним. Я вже казала, що навіть тоді, коли здається, що аромат на щось схож - виявляється на стільки різним, що дивуєшься сам собі "ЯК ТИ ТАКЕ МОГЛА ПОДУМАТИ".

  • Верхні ноти: квітка танжерина, бергамот. Квіти танжерину, як і будь який цитрусовий цвіт - звучить легко, з ноткою тепла і солодощів, при цьому не забуваючи про цитруси. Він надає шлейфу більш м'якого, апельсинового звучання, але прокинається ця нота після бергамоту, який відчутний одразу і до самого кінця, хіба що стає більш м'яким і гарно поєднується з цсією композицією.
  • Середні ноти: флердоранж, бузок, водяна лілія. Прекрасна весняна водна композиця квітів, яку я в останній час так полюбляю. Бузок і водяна лілія - свіжі і вологі, а ось флодеранж менш відчутний, але додає трошки теплого відтінку всьому цьому. Може саме він і дає літню атмосферу, без нього аромат би був би класичним ВЕСНЯНИМ. А так, це універсальний аромат, який навіть в зимку носити дуже приємно.
  • Базові ноти: ірис, ветивер, мускус. Перший раз, коли відчуваю лише одну ноту з бази, навіть на другий день. Ірис - король бази, король шлейфу і король цієї композиції. Він робить аромат дійсно нішевим, з атмосферою "Old money", як це модно говорити.

Цей аромат викликає безліч асоціацій зі старими фільмами і красунями золотих років Голівуду. Він містить в собі шарм Ави Гарнер, глибокий погляд Хеді Ламар, ніжність Одрі Хепберн, легкість Грейс Келлі і пристрастність Ріти Хейворт. Цей аромат асоціюється в мене з Філадельфійською історією, де головну героїню порівнювали з богинею, з скульптурою, з чимось ідеальним, забуваючи про її емоційність і пристрасть і очах. Це аромат спокою і урагану, мрамору та кашеміру.

Але так сприймаю аромат я. Як він розкриється на вас - не знаю. Які асоціації викличе у вас - теж не знаю. Але це не відміняє факту його краси і оригінальності.

Це дитина двох моїх улюблених парфумів в одному флаконі)))

Це мій третій аромат від цього бренду, але я розумію що не останній. Тож буду слідкувати за появою новинок або оберу щось з нинішнього асортименту. Цей бренд вартий уваги.

Весну треба зустрічати правильно: 13PERFUMES Hamptons Summer
Весну треба зустрічати правильно: 13PERFUMES Hamptons Summer
Весну треба зустрічати правильно: 13PERFUMES Hamptons Summer
Весну треба зустрічати правильно: 13PERFUMES Hamptons Summer
Весну треба зустрічати правильно: 13PERFUMES Hamptons Summer
Весну треба зустрічати правильно: 13PERFUMES Hamptons Summer