Mandarinka

Шкарпетки для педикюру з емульсією Shelly

Шкарпетки для педикюру з емульсією Shelly

Літо - та пора, коли догляд за ніжками стає більш ретельний та складний - оскільки шкіра піддається значно більшому впливу. Тому важливо підібрати робочі засоби, які будуть допомагати тут і зараз.

Упаковка містить повну інформацію про продукт, включаючи виробника, склад, обіцянки та інструкції щодо поетапного догляду за шкірою ніг за допомогою шкарпеток. При відкриванні коробки ви знайдете набір з 10 парами шкарпеток, кожна з яких окремо упакована- дуже зручний портативний формат.

Шкарпетки виготовлені з міцного матеріалу, який витримає навіть кілька використань. В шкарпетках достатньо багато емульсії.

Загалом, емульсія має кремову консистенцію середньої густини (як лосьйони для тіла). Розподілити емульсію доволі легко і дійсно можна зробити масаж.

Шкарпетки для педикюру з емульсією Shelly
  • Paraffinum Liquidum (рідкий парафін): Формує захисний бар'єр на поверхні шкіри, запобігаючи втраті вологи та захищаючи від зовнішніх факторів.
  • Cetearyl Alcohol (цетеариловий спирт): Зволожує шкіру, роблячи її м'якою та гладенькою.
  • Glycerin (гліцерин): Зволожує та живить шкіру, зменшуючи втрату вологи.
  • Hydrolyzed Collagen (гідролізований колаген): Підтримує еластичність та пружність шкіри, сприяючи її зміцненню.
  • Nelumbo Nucifera (Lotus) Extract (екстракт лотосу): Має заспокійливі та протизапальні властивості, допомагає зменшити подразнення шкіри.
  • Для початку знімаємо лак, якщо такий є
  • Я роблю ванночку для ніг - цього разу за допомогою спа-ванни “М’яке лезо” https://club.makeup.com.ua/post/31939/
  • Далі роблю безпосередньо педикюр
  • Одягаю шкарпеточки і роблю масаж на 10-15 хв.
  • Знімаємо шкарпетки, прибираємо залишки емульсії.

✔️ Надає шкірі приємного зволоження

✔️ Дійсно є ефект відбілення шкіри

✔️ Шкіра стає більш пружною та напитаною

➡️ Важливо зазначити, що точно необхідно виділити якийсь час для себе - оскільки ходити в таких шкарпетках досить травмонебезпечно (в них досить слизько), тому можна отримати багато неприємностей. Бажано все таки або лягти, або посидіти.

➡️ Емульсії в шкарпетках не просто багато, а можна сказати занадто багато. вистачило б точно на два рази.

Я максимально задоволена таким комплексним доглядом за шкірою ніг, оскільки отримала не просто задоволення, але і чудовий результат.

Від мене 5/5 і рекомендую.