ksnklb

Порівняння бальзамів Mermade

Порівняння бальзамів Mermade

Поговоримо про очевидне?)
Це буде легкий недільний допис – порівняння обох версій бальзамчиків Mermade.

Порівняння бальзамів Mermade

На обох коробках є детальна інформація, та оновлена версія містить більше деталей, а такою вона виглядає сильніше.
Тому 1 бал даю новій версії What A Melon.
Хоча мені дуже подобаються ці бананчики всередині коробки, це дуже мило.

Стара версія, коли вона лише вийшла, виглядала дуже класно насправді. Тюбик прозорий, можна побачити колір бальзаму та скільки його залишилось. Також мила наклейка піднімає настрій.
Та ми йдемо у ногу з часом, тому нова версія виглядає дуже стильно, ну порівняні зі старою, така делікатніша.
Кожен тюбик, у залежності від аромату, має своє забарвлення.
За відчуттями пластик також міцніший, під у старої версії. Так, не можна побачити скільки залишилось всередині, та завжди можна підсвітити ліхтариком 😉.
На новій версії немає наклейки, уся мімімішність одразу на тюбику, можна не переживати, що наклейка злетить.
Ще один плюс це те, що основна інформація також є одразу на тюбику, тому можна без хвилювання викидати коробку.
Термін придатності також вказаний на тюбику у новій версії, у старій ж треба пам'ятати те, що вказано на коробці.
Однозначно, плюс 1 бал новій версії.

У новій версії кришечки, здається, більше пластику, вона надійніша, та й зі старою я ніколи не мала проблем.
Хай буде 1-1 обом версіям.

Нова версія приварена до тюбика, абсолютно гладенька. Зі старою версією у мене ніколи не було проблем також, тому навіть не знаю. Адже я читала, що зі старою були різні проблеми: відлітала, були нерівності, що дряпали губи.
Ну ще за візуальну складову можна дати 1 бал новій версії.

Так, тут буде не просто, адже це два різні фруктові аромати: кавуновий та банановий.
Кавуновий мені нагадує цукерки зі смаком кавуна, дуже смачний, солодкий, після нанесення через 5хв. Вже його не чути на губах.
Банановий яскравий, справді нагадує банани, та такі дууже стиглі, може він навіть якись синтетичний, та доволі приємний. Після нанесення доволі довго його чути.
Лише через те, що аромати на обличчі швидко набридають даю новій версії 1 бал.

У новій версії густа конситеція, така гелева і легка, не жирна і не тече. Також вона прозора.
У старій версії вона рідша, здається, що хоче потекти, але ні. Також має жовтий відтінок.
Звісно, +1 бал новій версії.

На верхній губі нанесено What A Melon, а на нижній Banana Nirvana. Навіть на фото можна побачити як по різному виглядають на губах ці бальзами.
Та зараз ми про дію, чи не так?)
Насправді, обидва бальзами справді чудово зволожують губи.
Тут даю 1-1.

Розписувати чи розбирати не буду, та бачу, що склад на Banana Nirvana відрізняється від того, що на сайті, очевидно що його покращили, і він також доволі хороший, як і What A Melon, хоча другий все ж виграє. Такою у What A Melon відсутні барвники, тому йому 1 бал.

Окей, він з самого початку був очевидний, із рахунком 8 – 2 перемогла нова версія 🎉.