Vikulyk

Натуральні засоби від Weleda з обліпихової серії

Натуральні засоби від Weleda з обліпихової серії

З настанням весни хочеться додати яскравих фарб та нових відчуттів у кожен свій день, тому вирішила знову замовити свою улюблену Weledy, я дуже люблю обліпиху, особливо чай з неї, тож мій вибір пав саме на цей аромат. А саме обрала: крем гель для душу і натуральний дезодорант.

Відкривши гель, окрім соковито-пряного аромату обліпихи також відчувається бадьорий аромат ефірних олій дозрілих на сонці цитрусових 😍

Натуральні засоби від Weleda з обліпихової серії

Моя шкіра дуже його любить і тільки від цих гелів( в мене ще колись був мигдальний) не червоніє і не робиться отих бугорців, які бувають від хлорованої води у людей з чутливою шкірою тіла, як от у мене.

Я не відчуваю ніякої сухості, навпаки, він добре зволожує і шкіра залишається оксамитовою, завдяки олії обліпихи.

У нього дуже ніжна кремова текстура, яка перетворюєтьс у невагому пінку.

Обліпиховий крем-гель ідеальний, щоб вже зранку зарядитися бадьорим гарним настроєм на весь день!

Обліпиховий дезодорант Roll- On

Натуральний дезодорант без солей алюмінію, який піклується про моє здоров’я та комфорт.

Він не закупорює пори шкіри, на відміну від антиперспірантів, і не порушує фізіологічний процес виділення поту.

Добре попереджає появу запаху поту та надає тілу приємного аромату.

В мене вже друга банка, хоч він досить економний, перший в мене з літа.

Тут теж відчутно вромат соковитих цитрусових, але крім того щей відчувається пряний сандал.

Цей аромат точно сподобається тим, хто надає перевагу натуральним ароматам, а не синтетичним.

Доречі роликові дезодоранти Weleda повністю безпечні для вагітних, годуючих мам та підлітків, саме під час вагітності я почала знайомство з брендом.

При нанесенні на шкіру не залишає ніяких слідів, ось на руці це помітно, також він швидко вбирається.

Такий набір з гелю для душу та дезодоранту може бути приємним подарунком для кожної дівчини та жінки на будь-яку приємну подію чи просто для гарного настрою, а скоро щей 8 березня ❤️