Дарина🦉

Подарунки для себе

Подарунки для себе

Привіт красуні!

Вихідні пройшли вдало, і по фото це видно🤣

Що "нагребла"?!

Обрала засоби для волосся від Meloni, новий для мене бренд, але дивлюся, що він набирає популярність, доречі це наш виробник. Що обрала:

Спрей "Термозахист" для всіх типів волосся Meloni Hair Thermal Protection Spray

Відновлювальний безсульфатний шампунь із гідролізатом шовку та аргановою олією Meloni Xtreme Repair Shampoo

Відновлювальний кондиціонер для волосся із гідролізатом шовку та олією мурумуру Meloni Xtreme Repair Conditioner

Пілінг для шкіри голови з AHA-кислотами Meloni Aha Scalp Peel

Мені подобається, що у бренда є мініатюри (не маленьки зразки), тревел формат, це дуже зручно, можно затестити любий засіб🖤

Подарунки для себе

Це перше, моє знайомство з Weleda, і можу сказати дуже вдале! Аромат який нагадав дитинство...🥰

Обліпиховий тонізуючий крем-гель для душу Weleda Sanddorn Vitalisierungsdusche

Дезодорант "Обліпиха. 24 години" Weleda 24h Sanddorn Deodorant Roll-On

Люблю цей бренд 🍭 за його цікаве пакування, і в цей раз захотілось спробувати їх парфуми. І я дуже приємно враженна, особливо стійкістю! І масло-мус для тіла з неймовірним ароматом.

Tsukerka Східні прянощі - Парфуми (пробник)

Tsukerka Глінтвейн біля каміну - Парфуми (пробник)

Масло-мус для тіла "Піна колада" Tsukerka Cream Mousse

Давно хотіла спробувати саме ці засоби🍋, хоча читала відгуки стосовно них, і там 50/50!

Cироватка з вітаміном С для надання сяяння шкірі обличчя L'Oreal Paris Revitalift Clinical Vitamin C

Флюїд з вітаміном С для захисту обличчя SPF 50 L'Oreal Paris Revitalift Clinical SPF50+ Anti-UV Fluid

Вже все використовую на повну🤣, крім L'Oreal, бо маю закінчити своє лікування шкіри.

Напишить будь ласка, хто чим користувався і Ваші враження, буду вдячна!💗

Всім дякую🦉