SomovaFM

Відновлювальний кондиціонер для волосся від Meloni

Відновлювальний кондиціонер для волосся від Meloni

Це вже не перший мій засіб від Українського бренду Meloni - який націлений безпосередньо на догляд за волоссям.

Conditioner із серії Xtreme Repair представлений в чорній пляшечці із мінімалістичною, але впізнаваємою наліпкою бренду з буквою М. Має зручний пластиковий дозатор, через який з легким натиском виходить продукт. Мені вистачає двох натисків на всю довжину.

Консистенція в кондиціонеру нагадує загущений крем. Але при розтиранні в руках відчувається його легка текстура, він ніби тане на волоссі. Засіб має приємний свіжий аромат, наче якась фруктова цукерка.

Відновлювальний кондиціонер для волосся від Meloni

Кондиціонер націлений на відновлення та зміцнення локона.

Активні речовини:

  • Гідролізат шовку - який оговтує волосину легко плівкою, яка надає йому пружності.
  • Арганова олія - зволожує волосся за рахунок багатьох природніх жирів у своєму складі.
  • Олія мурумуру - бореться із ламкістю волосся та розглажує волосся.
  • СО2 екстракт ламінарії - витяжка з бурих водоростей, багата на органічні кислоти та регулює роботу сальних залоз.
  • Вітамін Е - запобігає старінню клітин, надає блиск волоссю.
  • Гідролізат молочних протеїнів - цей компонент надає активний захист волоссю від зовнішніх подразників.
  • Гліцерин - зволожує та пом'якшує.
  • Декспантенол - синтетичний вітамін B5, долає об'єму та полегшує укладку.
  • Молочна кислота - відновлює та зміцнює пошкоджене волосся.

Наносити на волосся засіб приємно за рахунок його легкості, він ніжно огортає локони танучи в руках і лякає як невидима рукачивка. Тримаю його до 3х хвилин та змиваю.

На волоссі після змиття кондиціонер не відчувається взагалі, кожна волосинка має блискучий вигляд, м'яка на дотик та візуально волосся розгладжене та блискуче.

Вже сухе волосся більш шовковисте на вигляд та дотик. Ніякого обтяження немає, волосинки не свисають тяжким грузом. Гребінець при розчісуванні ковзає по ним легко. Мої посічені кінчики ніби одягнули захисний капелюх та стали в один ряд тримати оборону. Волосся еластичне та дуже пружне, гарно відчуваю це коли роблю колосок. Локони не заламуються, а піддаються моїй скромній кладці.

У мене примхливе волосся, як і шкіра, і якщо маю постійний свій догляд, волосся може не прийняти зміни. Цей же кондиционер воно прийняло і дає гарний результат.