Lytvynenko

Зміцнювальний тонер з біфідобактеріями Manyo

Зміцнювальний тонер з біфідобактеріями Manyo

Із настанням більш високих температур вирішила змінити тонер з екстрактом гриба Альбатрелус Needly, адже зрозуміла, що він дещо перенасичує шкіру.

Зупинилася на Manyo Bifida Biome Ampoule Toner, за рекомендацією дерматолога, і не прогадала! 🤞🏻

Manyo - корейський бренд органічної косметики.

Отже, це зміцнюючий та омолоджуючий тонер з біфідобактеріями, що направлений на відновлювання мікробіому шкіри, підвищення її захисної функції та гармонізації pH-балансу.

Також нам обіцяють, що тонер заспокоює шкіру, прискорює її загоєння, знімає почервоніння, подразнення та дискомфорт.

Про те, що це засіб для шкіри 30+ я дізналася, коли уже тримала пляшку в руках, але це мене не лякає)

Зміцнювальний тонер з біфідобактеріями Manyo

Пакування: затемнена пластикова пляшка (400мл) із міцною та надійною кришкою, в картонній коробці.

Щодо обʼєму мені було досить дивно, що на коробці та пляшці не вказані мілілітри, орієнтувалася на інформацію з сайту, де робила замовлення.

Загалом, представлені такі обʼєми: 210, 300 та 400 мл. Що теж досить незвично.

Консисиенція: водичка прозорого кольору.

Аромат: відсутній.

Вказано, що підходить для усіх типів шкіри.

Його основні діючі компоненти:

  • Фермент лактобактерій
  • Кераміди або цераміди
  • Лізати біфідобактерій

Містить 5 видів гіалуронової кислоти:

1 шар – Sodium Hyaluronate;

2 шар – Hydrolyzed Hyaluronic Acid;

3 шар – Hydrolyzed Glycosaminoglycans;

4 шар – Sodium Hyaluronate Crosspolymer;

5 шар – Hyaluronic Acid.

Спосіб нанесення: Важливо ❗️так як це тонер із гіалуроновою килотою, його необхідно наносити на вологу шкіру. Наносячи на суху - можна отримати ефект стягнутості, бо волога буде зі шкіри навпаки витягуватися. Я наношу долонями, після вмивання на трохи вологе обличчя, злегка поплескуючи.

Відчуття на шкірі: при правильному нанесення на вологу шкіру - відчуття зволоженої та помʼякшеної прверхні обличчя, без липкості та без надмірного сяйва. Вбирається досить швидко, не залишаючи відчуття плівки чи дискомфорту.

Еефкт на обличчі: шкіра зволожена, але не перенасичена; якісне зволоження після використання ретиноїдів; помітно рівний тон обличчя, особливо помітно після пілінгу. Обіцяні антивікові функції тонеру визначити не можу, але склад для цього потужний. Про нього нижче.

Склад мегапотужний та "чистий", що виправдовує ціну та класифікацію засобу як "органічний". Я в захваті!

Зволожувальні інгредієнти:

  • Гліцерин, гіалуронова кислота, гідролізована гіалуронова кислота, натрієва гіалуронат і гіалуронат кросполімер: Забезпечують інтенсивне зволоження, зберігаючи вологу в шкірі.
  • Пантенол: Заспокоює і зволожує шкіру, допомагає відновлювати її бар'єрну функцію.
  • Алантоїн: Має заспокійливий ефект і сприяє загоєнню шкірних пошкоджень.

Заспокійливі і антизапальні інгредієнти:

  • Екстракт гамамелісу і екстракт кори верби: Заспокоюють подразнення і запалення шкіри.
  • Лактобактеріальні ферменти (Lactobacillus Ferment Lysate, Lactococcus Ferment Lysate): Підтримують здорову мікрофлору шкіри та сприяють її заспокоєнню.

Бар'єрні компоненти:

  • Цераміди (Ceramide NP): Підтримують і відновлюють захисний бар'єр шкіри, запобігаючи втраті вологи і захищаючи від зовнішніх впливів.

Антиоксиданти:

  • Вітамін Е (Tocopherol): Захищає шкіру від дії вільних радикалів і попереджає передчасне старіння.

Manyo Bifida Biome Ampoule Toner - комфортний та приємний тонер на щодень, який виконує обіцяні функції по зволоженню, вирівнюванню тону шкіри, покращенню захисних функцій шкіри.

Особливо зверніть на нього увагу, якщо використовуєте ретиноїди, або кислоти та потребуєте ефективного зволоження.

Моє знайомство з корейським брендом Manyo вийшло максимально позитивне, особливо приємно вразив склад.

Щиро раджу спробувати цей тонер, а якщо уже знайомі, то напишіть свої враження 💖