Hanna Domashenko

Hey, girl! Що в сумці?

Hey, girl! Що в сумці?

Знаю, знаю! Підглядати за косметичками подружок дуже цікаво - завжди можна знайти щось корисне для себе, або познайомитись з новим, класним продуктом!

Бачила цей челендж серед дівчат в Makeup Club, тому вирішила й вам покірно витруханити свою сумочку на стіл та поділитися з вами своїми маст хевами, які завжди у мене під рукою!

Hey, girl! Що в сумці?
Hey, girl! Що в сумці?
Hey, girl! Що в сумці?

Перш за все, ключі, навушники (бо музика тримає на плаву і заряджає ритмом) та валеріана болгарська (а то ж інакше можна не вивезти тих клятих сусідів)!

Я ношу лінзи, тому краплі Арлелак Сплеск - мій надійний рятівник вже котрий рік поспіль. Макіяж, довге сидіння за ноутбуком - це все може викликати подразнення та підсушувати очі. Краплі добре зволожують та гарно працюють навіть, якщо носите лінзи.

Щітка для волосся та маленький крабик - все, щоб волосся виглядало гарно та доглянуто.

А далі найцікавіше - косметичні продукти!

  • Завжди ношу з собою консилер від Maybelline Fit Me (shade 05).
  • Нюдовий олівець для губ від Vivien Sabo Jolies Levres (shade 101). Це ганий нюдовий та комфортний на губах олівчик.
  • Бальзамчик від Carmex- мій маст хев, що влітку, що взимку. В теплу пору люблю його за SPF15. Взимку рятує мене від обвітрювання! Дійсно класна річ (Доречі, тут можете побачити мій допис зі свотчами: https://club.makeup.com.ua/post/2670/ )
  • Я фанат блисків для губ! Багато блисків не буває! Тому в мене завжди з собою ці два красунчики - Clarins Natural Lip Perfector (shade 01) та Yves Saint Laurent блиск для губ з лаковим ефектом (shade 614).
  • Також маю завжди матуючі серветки від Too Cool For School , але я їх забула вдома, тому на фото їх і не маю, але додам у продукти нижче! Вони дуже зручні, бо мають дзеркальце та м'який спонжик, на який клеються самі серветки! Геніально просто та зручно! Дуже раджу й вам!