Hanna Domashenko

Carmex - мій "911" на всі випадки життя! (+фото на вустах)

Carmex - мій "911" на всі випадки життя! (+фото на вустах)

Говорять, що бальзами Кармекс викликають залежність і я повністю з цим погоджуюсь!

  • Свою історію бренд розпочав ще задовго до створення компанії. Винахідник бальзаму для губ - Альфред Вельбінг, американець. Чоловік сам страждав сухістю губ. Сталося це в далеееекому 1937 році, уявіть собі! Спочатку бальзами створювалися вручну, розповсюджувалися через фармацевтів та коштували 29 центів за одиницю! Зараз же - це один з найпопулярніших бальзамів для губ.

Carmex представлений у баночці, тюбику або стіку. Баночки я не дуже люблю, бо їх не зручно брати з собою. А от в тюбику та стіку я придбала. Бальзами є з різними ароматами, як то кажуть "на різний смак".

Carmex - мій "911" на всі випадки життя! (+фото на вустах)
Carmex - мій "911" на всі випадки життя! (+фото на вустах)

В тюбику я маю класичну версію, в стіку - з ненав'язливим ароматом гранату. Бальзам має злегка жовтуватий колір, ментоловий аромат та після нанесення дещо холодить вуста. Склад у продукту робочий!

Від себе хочу також додати, що продукти в стіку та тюбику мають різний ефект на вустах. В стіку - має злегка матовий фініш, добре застигає на вустах та має більш густе, так би мовити, покриття, що добре працює в морозну, вітряну погоду. В тюбику ж - має глянцевий фініш, створюється ефект налитих, спокусливих вуст!

Всі продукти Кармекс мають SPF15, що є моїм улюбленим бонусом! Мінусів я для себе не помітила! Маст-хев моєї косметички!