your_doc_mary

2011-2022 в горі та в радості

2011-2022 в горі та в радості
2011-2022 в горі та в радості

Знайомство з тональником сталося ще в класі 11 в далекому 2011 році. Це той час,коли про Консилер ніхто не чув,тому,тональний заміняв тобі все🥲

Зараз я маю комбо з тональника,Консилера та пудри.

♥️ Про тон :

* Якщо ви знайомі з цією основою,то знаєте,що вона дуже рідка,і великий шанс капнути її собі на сорочку (білу шкільну ха-ха)

💔 Отвір у тоналки достатньо великий,як для такої рідкої текстури,але це щось стале й незмінне

♥️ Консистенція рідка й бархатна,шовковиста,легко лягає на шкіру та легко тушується вологим спонжем,або руками

💔 Не перекриває видимі "недоліки",хоча в сумі просто гарно все згладжує (моя шкіра з акне в універі прям пищала від радості хоча б від такого ефекту)

💔 Під очима підкреслює мішки та зморшки (але знову ж таки,якщо говорити про час,коли я наносила її під очі)

♥️ Вибір відтінків невеликий,але плюс мінус вдалий. Я починала з 3го номеру,здається,ivory,а потім брала 02 light porcelain,підтони у них у всіх жовті та рожеві,бо тестила я всі

♥️ Ціна супер,як завжди. Це тон,який я взяла разом з консилером та пудрою в Польші на початку війни,коли треба було виглядати свіжою для пацієнтів,але й не витратити багато грошей,бо невідомо,що буде завтра

В комбо ці три продукти працюють чудово 🥰

Консилер у мене 03,пудра 02

♥️ Консистенція Консилера схожа на тональний,але ну зовсім трохи щільніше

💔 В зморшки западає

Думаю,що пудра є головною фішкою,яка реально добре закріплює тон та Консилер гарно згладжує

На мейкап цих двох продуктів немає,але раджу потестити сходити ♥️

Я взяла забагато,бо давно не користувалася,а треба зовсім пару крапель

На фото знизу наверх (тон,Консилер,пудра)

Ставлю набору тверду 7/10. І рекомендую всім,хто ще не пробував ♥️