Фісташка

Огляд підводки Catrice It's Easy Tattoo Liner Waterproof: Переваги та недоліки

Огляд підводки Catrice It's Easy Tattoo Liner Waterproof: Переваги та недоліки

У мене скінчилась моя улюблена підводка 3INA і мені треба було щось швиденько взяти на заміну. В магазині попався мені цей лайнер за дуже приємною ціною. Але тоді я і не думала що вона виявиться такою зручною.

Підводка не була упакована в якусь коробочку. Просто плівка і все. Я чесно кажучи не люблю ці плівки бо завжди маю проблеми з їх розпаковкою 🙂

Сама ручка стандартна. Є ковпачок (досить щільно закривається). Має фетровий пензлик.

Загалом вона зовні нічим не вирізняється поміж інших підводок цього ж сегменту

Підводка має чорний колір. Фарба попадає на весь фетровий пензлик і на тонкий кінчик теж Це я до підводки від Maybelline про яку писала ось тут

https://club.makeup.com.ua/post/29034/

Сама фарба дуже чорна, яскрава. Я була здивована коли зробила перший свотч. Пензлик дозволяє зробити дуже тонкий кінчик стрілочки, не плешевить. Вона не засихає (особливо якщо закривати ковпачок і зберігати вертикально, пензликом вниз🙂

Але є і супер великий мінус. Продукт позиціонує себе як водостійка підводка. Нажаль від водостійкості там тільки напис на упаковці. Сама по собі вона тримаєтьу мене весь день, не зникає. Я не маю звички терти очі, тому навіть не знаю чи стирається вона. Але при першій же сльозі вона потекла. А під дощем взагалі треш.

- Гарно пропитаний пензлик

- Можна зробити тонкий хвостик

- Приємна ціна

- Чорний насичений колір

- Не водостійка, взагалі

Підводка супер на літо але для сильних і незалежних, які не плачуть 😃.