Demchenko Alina

#top3makeupclub Що ж для мене ТОП 3?)

#top3makeupclub Що ж для мене ТОП 3?)

Вибрати топ-3 завжди складно, а вибрати топ-3 що замінить всю косметичку - ще складніше. Я довго думала - що там може бути. Насправді, траплялись випадки, коли я робила макіяж тим, що на перший погляд не підходить

1)Це Holika Holika Holi Pop Moist BB Cream. Поперше цей крем робить рівномірний тон, по друге його можно використовуваи як консилер( якщо наслоїти) і трете - база під тіні

2) Maybelline New York Lash Sensational Sky High. Вона робить з моїх вій якесь диво, навіть в один слой

3) MAYBELLINE NEW YORK FACESTUDIO BRONZE PALETTE. Ця палетка складається з трьох бронзерів та одного золотого хайлайтера. Що ж : він в мене на очах, як контуринг, рум'яна та ГУБНА ПОМАДА. Так, я нанесла бронзер на губи, що б придати їм трохи кольору. ( вже нема на сайті, тому відмічу ближайшого родича, доречі який я хотіла спочатку і вибрати на третій продукт)

Авжеж, для повнцінного макіяжа який я роблю кожен день ( там всього на пару позицій більше) - він не дотягує, але як експрес варіант досить не погано.

Тут не так яскраво, як у випадку з іншими категоріями цього челенджу.

В мене дуже сухі губи і тому, у сумочці, в мене лише засоби для губ

1)L'Oreal Paris Rouge Signature. Це моя улюблена помада, тому вона була повинна бути у топі. По перше її зручно красити, по друге вона не сушить. Обожнюю її, тому на роботу, чи зустріч з подружками беру її.

2)Eveline Cosmetics Juicy Kisses Sweet Coconut Lip Balm. Ці бальзами то любов. Не липнуть, добре зволожують, пахнуть ідеально.

3)Carmex Classic Lip Balm. Це моя швидка допомога для губ, тому її я теж з собою ношу, хоча наносити не так і зручно.

І ось тут я знатно зхитрила) Запитаєте чому? Тому що деякі з них, свого часу, мені як раз порадили подруги))) Але я їх рекламую другим подругам , які ще не відчули кайф від використання цих продуктів.

1)Images Paw Paw Hand Cream. Я вже нахвалювала його і буду ще нахвалювати. За лічені секунди , цей батер, робить з сухарів - ідеальні губки.

2)L'Oreal Paris Rouge Signature. Обожнюю на стільки, що буду радити її всім.

3)Lovely Surprise Me Eyeshadow Palette Peachy Sight Edition. Ця палетка на стільки пігментова, що я була у шоці. Її мені подарувала моя подружка візажист. Ця палетка має гарну текстуру, високу пігментацію, а шимеру - як масло.

Це був найскладніший топ. Чому? Бо я трохи не зрозуміла завдання, тому буде 2 підборки на цю тему)

Я вирішила що гель для душу, та шампунь - можна виключити) Бо тоді, у цьому Топі був шампунь, гель та дезодорант. Не так цікаво, як хотілось би)

Тому вирішила що зроблю 2 підборки . Одна - з доглядовими засобами, а друга - с декоративною косметикою.

ДОГЛЯДОВА КОСМЕТИКА

1)Carmex Lip Balm. У дорозі і без гігієнічки - то якесь знущання. А ця і зволожує гарно, і запах шикарний, ще й тріщінки убирає. То продукт, який я беру не перший і не в останній раз

2)Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel. Тревел версія в об'ємі 55мл. Це моє улюблене зволожуючий продукт для обличчя. Великим користуюсь вдома, а така манюня - не займає багато місця у валізі.

3)Holika Holika Smooth Egg Skin Cleansing Foam. Як же без очищення? Правильно, ніяк! І це моя улюблена пінка-яйце. Вона ніжна, гарно видаляє забруднення, економна у використанні. Ну і дизайн крутий)

Так як я не зрозуміла - тільки декоративку чи можна все, про всяк випадок зробила топ про декоративку)

1)Туш для вій Maybelline New York Snapscara. Чому ця туш ідеальна для подорожі? Все просто - вона змивається водою.

2)Якийсь тінт) Я навіть не знаю що це за фірма, тому що його мені подарували . Взагалі, на його місці міг бути інший тінт, але в мене тільки цей в трьох кольорах та тінт від Loreal, який я нахвалювала у інших топах ) Для поїздки, це дуже зручний продукт. Мені ще подобаються блиски в тубі, але вони дуже програють - липне волося.

3)Збірна палетка від WIBO. Цю палетку я хотіла показати у топі, про топ 3 продукти, якими можно зробити повноцений мейк, але вирішила що то не чесно. Бо по факту - тут 4 продукти, просто у одній палетці. Такий формат палеток - то знахідка для поїздок. Сам вибрав відтінок тіней, сам вибрав хайлайтер, рум'яна. Там є зміні блоки пудри, бронзера, тіней бля брів. Міксуй як хочешь.